Jump to content
Българският форум за музиканти

"Елементарна теория на музиката"- Парашкев Хаджиев


Recommended Posts

Бих препоръчал книгата Полифония на Димитър Христов, както и курсовете по предмета, водени от него. Той е изключително ерудиран и компетентен човек, както и страхотен педагог.

 

 

Поздрави,

 

Петър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към днешна дата книгата (ЕТМ) е с изчерпан тираж, но от издателството ме увериха, че за новата учебна година (септември) ще бъде преиздадена и ще я има по книжарниците :)

Редактирано от capri
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Хора бе напишете в google "Елементарна теория на Музиката Хеликон" и си я поръчайте от хеликон, чрез куриер...имя я. Както и почти всички книги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Имам голямо желание да си я купя. Хич ме няма и на теория и на практика, а вече от около година имам китара. Може ли и други обемисти и качествени книги да кажете? В смисъл да науча доста неща и да са добре обяснени като за dummies =).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 years later...

"Елементарна теория на Музиката -Парашкев Хаджиев и Хармония на същият Автор!Моля Ви.Спрете да (Четете), това се УЧИ !!Това са Аксиомите на музиката !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

С едно кратко търсене из мрежата и късмет, попаднах на учебника за елементарната теория в pdf формат за сваляне - тук: http://dox.bg/files/dw?a=2a8c6f165e

 

Приятно четене, на мен ми изглежда добър като му хвърлих един поглед отгоре отгоре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.