Jump to content
Българският форум за музиканти

Proell Wah


ELVIS

Recommended Posts

Някой има ли такъв уа педал и кво му е мнението за него. Дайте и некви други предложения за евтино уа, ако въобще има такова животно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми за конкретния незнам, но тия дни ще си взема един педал на digitech за 36EUR който е съвместим с почти всички техни процесори (без педали). Цената ме устройва, а качеството... ще го видя :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си намерих едно хубаво Cry Baby на Dunlop и скоро се надявам да успея да го взема

това е истината за wah-wah! :D

Иначе с Proel свирих на един концерт преди доста време и ми хареса ( за цената си!) но много зависи какъв саунд искаш да гониш :D

ако е нешто по---------така - взимай Cry Baby и дим да те няма! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли такъв уа педал и кво му е мнението за него. Дайте и некви други предложения за евтино уа, ако въобще има такова животно.

Proell Wah не е никак лошо аз скоро пробвах един такъв и останах приятно изненадан - фирмата е стабилна и мсля че за парите които се продава си заслужава.... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно онова от Джаза:D

дори днес ще го капарирам при Пепи, а до 2 седмици (дано!) ще го и взема!

на тебе успех! Включи Проела преди да го вземеш!!! :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

работата е там, че грам не разбирам от уа-та. Трябва ми за Rage Against The Machine style Wah... Затва ми трябват някви мнения на експерти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми за конкретния незнам, но тия дни ще си взема един педал на digitech за 36EUR който е съвместим с почти всички техни процесори (без педали). Цената ме устройва, а качеството... ще го видя :D

GNX-4 няма ли читаво уа ?

че това и мен много ме вълнува :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо има при това много читаво. Но GNX4 е вече история за мен. В момента яко кинти ми трябват и затуй го разкарах и съм си с RP100A отново. Та уа-то на ГНХ4 е доста стойностно :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 500$, а го взех за 550$. Но го продадох на човека от когото го купих, пък и на него му станало мъчно за процесорчрето и затуи ми предлойи тая оферта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еlvis, един приятел има Proell Wah. Взе си го отдавна за 50 лева (ново). Сега го гледах - 80. МНОГО Е ГАДНО ;) Вади хубав звук 2 месеца. След това си е*а мам'мта. Направено е от някаква шибана пластмаса и зъбното колелце се чупи съпер лесно. Освен това трябва да го натиснеш докрай за да го включиш/изключиш. Знам че много са такива но тоя начин не ме кефи. Това е лично мнение (за включването/изкл.), тъй че не започвайте сега за това как е по хубаво, plz.

 

П.С. Той го използва най-вече за Bulls on a parade, и наистина върши чудесна работа, но все пак ако сериозно се занимаваш се огледай за Crybaby. Ако не му бяха дигнали цената, щях да ти препроъчам да си го вземеш, щом не разбираш толкоз от Wah.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.