Jump to content
Българският форум за музиканти

Пак препоръка


aheron

Recommended Posts

  • Отговори 56
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

^има го,да : http://www.mci-bg.com/show_productbg.php?product=657 цена:440 лв.Не че да ти давам акъл точно аз, но все си мисля, че можеш да си намериш и нещо по-добро от нисък клас Ибанец за 700 лева :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да дам повече пари :greenball:

 

Mисля да си поръчам този модел от тук:

http://www.visiarts.net/catalog/popup_image.php?pID=317

 

Заслужава ли си и надежден ли е сайта?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Китарата мисля, че си заслужава :greenball: .А що се отнася до сайта,Визиартс са известни кожодери :D.Но цената на Ибанеца си е приемлива.Ако ти харесва,не се чуди, а взимай.

Редактирано от sasog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарата мисля, че си заслужава :greenball: .А що се отнася до сайта,Визиартс са известни кожодери :D.Но цената на Ибанеца си е приемлива.Ако ти харесва,не се чуди, а взимай.

A мерси : ) Това е китарата която ще взема, почти 100%, адски ме изкефи на външен вид, ама МНОГО, освен това прочетох отзиви... абе като учебна китара е супер ( :

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе супер ама сигурно е с 50% надценка, пък така и така не може да се пробва някъде (визиартс е само онлайн магазин) - по-добре поръчай от чуждестранен онлайн магазин :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Икономов не може ли да се пробва? Може би я има там...

Kой тоз :Д?

Музикален център Икономов, Благоевград ... Аз от там си взех и двата Ibanez-a ... И мисля че можеш да си я поръчаш чрез някой от ваще магазини там и да ти я доставят, ще можеш и да я пробваш ... аз така направих не ходих до Благоевград... Тоя модел мисля че ще ти свърши работа грифа е супер удобен, звука си е като за такава китара (за малко пари) ама е прилична ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дими те е посъветвал много добре, пък и повечето от форума съм сигурен че ще те посъветват да си купиш нещата 2 ръка . Тук във форума има страхотни работи. Колкото до китарата , ако толкова държиш да е нова отиди във фактора. Там моцже още да има OLP лиценз на music man и са около 400 лв. Това е със сигурност по добра китара от Squier и със сигурност по добър вариант от yamaha , ibanez, washburn защото евтините модели са калпави ама струват пари заради самата марка. Със сигруност си тръси китара с хъмбъкър (двоен адаптер ) на бриджа и 2 сингли (единични) така ще имаш повече варианти на звук и ще можеш да разбереш в последствие какъв саунд търсиш. За усилвателя мисля че колегите съфорумници са ти дали достатъчно инфо. Колкото до ефектите аз не те съветвам да си взимаш камиончета на първо време. Вземи си процесор среден клас. Digitech 250, 350 или на Boss от същия клас. около 400 лв със сигруност ще ти стигнат, а тук във форума ще ги има още по евтини. Има и други марки процесори естествено но аз хич не съм превърженик на zoom и behringer, а колкото до line 6 , vox, yamaha не им знам процесорите от нисък клас. Процесора е много добър вариант за начинаещ защото има стерео изход за слушалки (усилвателя може да почака) и най вече имат cd- in с което ще имаш възможност да си свириш със оригиналните парчета и ще ти е супер удобно да се учиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.