Jump to content
Българският форум за музиканти

Изработване/Ремонтиране


Recommended Posts

Позволете ми да ви предложа още една категория за дискусии на тема изработване ,репаратури и поддръжка на музикални инструмент.

Там ще може да се обсъждат проблеми и да се взаимстват идеи като как да си смените кожите на барабана,как да почистите правилно инструмента си ,защо късате струна на едно и също место как да поправите или да си направите кабел и тн.

 

Оставам на вас да прецените дали има нужда от такава категория и в кой раздел точно и е местото .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да говоря и пиша с часове за такива неща и нескромно мога да твърдя, че имам какво да кажа, поне от барабанна гледна точка (:)), така че според мен трябва да се дискутират тези теми, но мисля, че е по-добре да са в разделите на съответните инструменти, форумът и без това стана прекалено разпилян.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм "ЗА".Както се видя темата за поддържането на китарите доста "живна" пак.Има много какво да се пише в такава секция-добре,че се престраши друг,че на мен не ми се струваше,че бихте ми обърнали внимание и така и не писах...БРАВО!!!

 

:) Хвала на такъви граждани!!! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мисля, че прекалено се разхвърля форума. В темите по инструменти достатъчно се обръща внимание по въпросите.

Ама казвайте и другите... може пък да има некъв неподозиран интерес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Измъдрихме го!!!Или го изпуйчихме?!?Както и да е-защо да няма тема "Ремонт" примерно и там всеки да си пита или предлага?На първо време,докато не се види как ще потръгне,да е обща за всички инструменти и консумативи.Някъде около "други" или където ви стои на :) ВАС :P по-добре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами айде де - и аз съм ЗА

обмяната на идеи по такива въпроси и то специално в България ( където леле на какви китари сме почвали, тупалки!) е страхотна идея

ще имаме какво да си кажем! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве и аз мисля че станаха много раздели. Пък и един раздел за всички инструменти не ми звучи мноо добре. Сякаш е по добре това да се обсъжда в раздела за съответния инструмент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нужно ли е да казвам че съм "ЗА"!!!! :huh:

бих гласувал и с петте си ръце(ако имах)

дано да се съберат достатъчно желаещи...

 

просто само с една темичка в раздел други(каквато вече имаме) някак си нещата не стават както трябва :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина една тема за всички няма да е добре. Нека такива неща (струни, кожи, поддръжка) да са си в разделите за китарите.

 

Pacman, четох темата за изработката на китари (муз. инструменти) и мисля, че е един такъв раздел ще е супер як. Тъй като няма много хора които да правят инструменти тука, ще си е напълно достатъчно един раздел за всички "видове" ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, ама може ли да стигнем до някакво единно предложение ? ;)

Тема към някой раздел ли да ви пусна или да направя нов раздел вътре с под теми? Май една тема в някой раздел е по-подходящо...

Дайте предложение за име и в кой раздел да ви я пусна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами според мен е най-добре да е или в раздел "Музика" или в "Други". Името може да е "Изработка на музикални инструменти" и подзаглавие "за вас, майсторите" ;) Не мисля че трябва да е подтема на някоя тема в раздел. Както има за композиторите в раздела "Музика", може да има и за тия, дето майсторят (или поне се опитват ;) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да това Наистина не е никак лоша идея ;)

мисля обаче, че не е необходимо да се създават предварително някакви подтеми. Те ще си се образуват естествено с времето ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.