Jump to content
Българският форум за музиканти

Новият ми фретлес


Recommended Posts

Ето няколко снимки на новият ми бас направен от Цветан Цветанов.Благодарение на Цецо се получи един страхотен инструмент.

Тяло и гриф-махагон,топ-zebrano(zebrawood),фингърборд-абанос,бридж-Hipshot,пасивен,адаптер ММ.

1975379385.JPG

1145847000.JPG

353615981.JPG

1084980301.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито пич...изглежда разкошно

До сега никога не съм барал фретлес...много ми се иска да опитам.... то малко като цигулка май трябва да се бара?......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен :punk_guitar: Браво.

Ех....ей това е едно от ценните неща на форума разби'йш ли. Да разберат повече хора за съществуването на такива наистина майстори, които обичат това, което правят и най-важното го правят добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Формата наистина е странна, но като се позагледах, взе да ми харесва. Изглежда разкошен, да ти е честит и с кеф да си свириш на него, и браво на майстора! :wallbash:

 

А семпли, нещо?.. :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

хммм наистина благодат.

С кеф бих го пробвал.

Формата е малко шантава, но кефи. Както каза Black Bird - не всичко е фендер. Гот е да се бяга от стереотипните форми и да се мислят нови неща.

 

Поздравления за басчето :)

 

 

ПС: Абе как се хваща тоя гриф за тялото ?

ПС2: Според мен дървен капак от същото дърво, като тялото щеше да седи доста по-добре отколкото пласмаста.

ПС3: И защо е толкова голяма дупката за електрониката, като реално погледанто имаш само 2 пота?

Редактирано от Nikifena
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хммм наистина благодат.

С кеф бих го пробвал.

Формата е малко шантава, но кефи. Както каза Black Bird - не всичко е фендер. Гот е да се бяга от стереотипните форми и да се мислят нови неща.

 

Поздравления за басчето :)

 

 

ПС: Абе как се хваща тоя гриф за тялото ?

ПС2: Според мен дървен капак от същото дърво, като тялото щеше да седи доста по-добре отколкото пласмаста.

ПС3: И защо е толкова голяма дупката за електрониката, като реално погледанто имаш само 2 пота?

Няма проблеми за проба!

Петата на грифа стига почти до адаптера.Конструкцията е доста интересна.Реално грифът има около 26-28 "позиции",и достъпът до тях е много лесен,и удобен.Имам някаде снимки от процеса на изработка.Вътре в баса има издълбани акустични камери,дупката за електрониката е направена толкова голяма поради същата причина(акустиката),а капакът не е пласмасов,а дървен-просто е боядисан черен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......................................................

Имам някаде снимки от процеса на изработка.Вътре в баса има издълбани акустични камери,дупката за електрониката е направена толкова голяма поради същата причина(акустиката),а капакът не е пласмасов,а дървен-просто е боядисан черен.

 

Дай да ги видим тези снимки. Ако не са нещо секретни де :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.