Jump to content
Българският форум за музиканти

Какво са казали "великите"?


Sieger

Recommended Posts

Ричи Блекмор-"Не харесвам музиката на Айрън Мейдън но уважавам Стив Харис.....като футболист"

ако е истина направо ми пада в очите - те и без това му биха дузпата от Пърпъл и сега свири с някаква бек вокалистка дето му пуска фъндък

(АМА съм Гаден)

ама някой рече ли нещо срещу Мейдън и го напразвам почти колкото мряза Кирчо(буквално) Маричков - дето пишеше по поръчение на ДимитровскИя Комсомол че Мейдън били пещерна грума

300 000 - РОК В РИО - ДрУГ НЕ мОЖЕ ДА СЕ ПОХВАлИ ДА Е ПрОДАл ТОлКОВА бИлЕТИ :godbless:;):happy::happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тони,

демек качеството на даден художествен продукт се мери по продаваемостта, така ли? В такъв случай Бритни ще да е най-добрата певица откъмто 5-6 години насам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тони,

демек качеството на даден художествен продукт се мери по продаваемостта, така ли? В такъв случай Бритни ще да е най-добрата певица откъмто 5-6 години насам.

Хехе с тази нищожна разлика, че феновете на бритни (да с малко "б" :godbless: ) са и фенове докато се появи нова русокоса, дългокрака псевдодевственичка!!! А тези 300 000 от Rock In Rio са доживотни! Ако бритни повреме на цялата си кариера (пожелавам й да е дълга та да й гледаме сеира) си спечели 300 000 отдадени, уважаващи музиката й фенове то аз лично ще се нагърбя да и взема така пазената девственост ;):happy::happy: (тя е бременна де ама карай майтап да има)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от Cannibal Corpse беше казал, че "Цензурата срещу групата се налага от родители, които се чудят с кого да оправдаят факта, че децата им са изоглавени"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е истина направо ми пада в очите - те и без това му биха дузпата от Пърпъл и сега свири с някаква бек вокалистка дето му пуска фъндък

(АМА съм Гаден)

ама някой рече ли нещо срещу Мейдън и го напразвам почти колкото мряза Кирчо(буквално) Маричков - дето пишеше по поръчение на ДимитровскИя Комсомол че Мейдън били пещерна грума

300 000 - РОК В РИО - ДрУГ НЕ мОЖЕ ДА СЕ ПОХВАлИ ДА Е ПрОДАл ТОлКОВА бИлЕТИ :beer::lol::beer::lol:

споко бре няма смисъл да го намразваш ;) той си е здухан чешит...а тая реплика ме спуква от смях....пък иначе само информативно да знаеш че и дядо ти Ричо е събирал 300 000 през 1974....California Jam ;) ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се за едно изказване което не е от китарист, но става дума за достатъчно велик човек така че едва ли това би трябвало да е проблем :beer:

 

Та значи Фреди Мъркюри в някво интервю някъде през 80-те - седнал на някакъв фотьойл (и естествено щом става дума за Фреди фотьойла от самосебе си натрапчиво почва да мяза на трон :lol: ), облечен в стилен костюм цялият бял, аристократично кръстосал крак върху едно коляно, стиснал чаша шампанско в едната ръка и казва на пича дето го интервюира нещо от сорта на "..Всъщност аз бих чукал всичко и всеки...независимо дали е жена или мъж..човек или животно....даже в момента бих чукал и теб - тук и сега...."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

"I think I was at the bathroom at this point. I was singing the alternate lyrics - Safe in the ass that surrounds me ..." - John Petrucci

Редактирано от chacho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Бийтълс вече за ударили кьоравото, славата, демек, и мениджърът им, Брайън Епстайн - сексуално раздвоен и, виж фамилията, решава да напише книга.

Съобщава го на групата, докато се возят в някакъв асансьор.

"Бихме могли заедно да помислим за заглавие, какво бихте предложили?..." - ги пита той в деликатния си стил.

Джон го поглежда втренчено и изхърква:

"Как ти се струва "Обратният евреин", Епи...?"

 

Години по-късно Джон се натрясква до козирката нейде в Ел Ей, отива до кенефа и залепва мокро парче тоалетна хартия на челото. Отива, залитайки до сервитьорката, която бройка цяла вечер, убеден в неотразимия си чар на мегазвезда, и я пита: "Знаеш ли кой съм аз, скъпа?"

На което тя го поглежда, както Джон е погледнал Епстайн преди години, и му казва: "Да; гъз със залепнало парче тоалетна хартия".

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
аз толкова глупости съм казвал че неа стигне мястото на форума...ма ше изчакам да стана малко по-известен и ше си ги постна :curse:

Абе би било малко странно да си постваме глупостите но аз ще постна глупостите на един приятел, който УЖ се занимава с китари!

 

Аз мажа разни ладове и арпежи при което този въпросния приятел:

 

"Мммдаааам! Това беше възход и падение по грифа нали?"

:happy::curse::D

 

Та от тогава остана тоя лаф като ще се свири нещо бързо "Възход и падение"

 

Друга не гова изцепка е: "Това се свири с разсейки!" Превод: "Това се свири с хамър он и пул оф!"

:rolleyes::D:D

 

Ще го накарам да се регне да ни весели! :D

Редактирано от Sieger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз толкова глупости съм казвал че неа стигне мястото на форума...ма ше изчакам да стана малко по-известен и ше си ги постна :happy:

Абе би било малко странно да си постваме глупостите но аз ще постна глупостите на един приятел, който УЖ се занимава с китари!

 

Аз мажа разни ладове и арпежи при което този въпросния приятел:

 

"Мммдаааам! Това беше възход и падение по грифа нали?"

:curse::D:rolleyes:

 

Та от тогава остана тоя лаф като ще се свири нещо бързо "Възход и падение"

 

Друга не гова изцепка е: "Това се свири с разсейки!" Превод: "Това се свири с хамър он и пул оф!"

:D:D:D

 

Ще го накарам да се регне да ни весели! :curse:

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз толкова глупости съм казвал че неа стигне мястото на форума...ма ше изчакам да стана малко по-известен и ше си ги постна :happy:

Абе би било малко странно да си постваме глупостите но аз ще постна глупостите на един приятел, който УЖ се занимава с китари!

 

Аз мажа разни ладове и арпежи при което този въпросния приятел:

 

"Мммдаааам! Това беше възход и падение по грифа нали?"

:curse::D:rolleyes:

 

Та от тогава остана тоя лаф като ще се свири нещо бързо "Възход и падение"

 

Друга не гова изцепка е: "Това се свири с разсейки!" Превод: "Това се свири с хамър он и пул оф!"

:D:D:D

 

Ще го накарам да се регне да ни весели! :D

Калото е култов просто :curse:

 

Жалко, че си счупи китарата докато се опитваше да я преметне през рамо като тия от Maiden хахахахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз толкова глупости съм казвал че неа стигне мястото на форума...ма ше изчакам да стана малко по-известен и ше си ги постна :D

Абе би било малко странно да си постваме глупостите но аз ще постна глупостите на един приятел, който УЖ се занимава с китари!

 

Аз мажа разни ладове и арпежи при което този въпросния приятел:

 

"Мммдаааам! Това беше възход и падение по грифа нали?"

:D:D:D

 

Та от тогава остана тоя лаф като ще се свири нещо бързо "Възход и падение"

 

Друга не гова изцепка е: "Това се свири с разсейки!" Превод: "Това се свири с хамър он и пул оф!"

:D:D:D

 

Ще го накарам да се регне да ни весели! :D

Калото е култов просто :D

 

Жалко, че си счупи китарата докато се опитваше да я преметне през рамо като тия от Maiden хахахахаха

:wall: :wall: :wall: Jesus :wall: :wall: :wall:

:D:):D:D:D:D

:D:D:D:D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз толкова глупости съм казвал че неа стигне мястото на форума...ма ше изчакам да стана малко по-известен и ше си ги постна :D

Абе би било малко странно да си постваме глупостите но аз ще постна глупостите на един приятел, който УЖ се занимава с китари!

 

Аз мажа разни ладове и арпежи при което този въпросния приятел:

 

"Мммдаааам! Това беше възход и падение по грифа нали?"

:D:D:D

 

Та от тогава остана тоя лаф като ще се свири нещо бързо "Възход и падение"

 

Друга не гова изцепка е: "Това се свири с разсейки!" Превод: "Това се свири с хамър он и пул оф!"

:D:D:D

 

Ще го накарам да се регне да ни весели! :lol:

Калото е култов просто :)

 

Жалко, че си счупи китарата докато се опитваше да я преметне през рамо като тия от Maiden хахахахаха

:wall: :wall: :wall: Jesus :wall: :wall: :wall:

:blink: :blink: :blink::blink::blink::blink:

:lol::ph34r::ph34r::ph34r::ph34r::ph34r:

:lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.