Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Отговори 58
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

мили музиканти,пазете се :godbless:

 

имам приятното садистично удоволствие да ви съобщя че някои от вас занапред може да имат съмнителната чест да ги обеззвучавам в клуб О!Шипка

 

 

за мен ще е удоволствие,за вас не знам...муахахахаха!!!! :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мили музиканти,пазете се :metalist:

 

имам приятното садистично удоволствие да ви съобщя че някои от вас занапред може да имат съмнителната чест да ги обеззвучавам в клуб О!Шипка

 

 

за мен ще е удоволствие,за вас не знам...муахахахаха!!!! :twisted:

Здрасти :blink:

 

Справи се чудесно по време на сефтето в шипката.

 

Поздрави от the paperbax :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси ,подобно..успехи на бандата и специално здрасти на сладката барабанистка дето толкова съсредоточено свиреше милата че почти се просълзих:)ееех,аз ако толкова сериозно свирех... :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

след некратък и нелош, но все пак изнервящ престой там, вече не заемам поста озвучител във Фенс, тъй че няма смисъл да ме питат разни хора(музиканти-бел.ред. :godbless: ) как стоят нещата там, щото има не малко такива:blink:, а аз вече не мога да им отговоря :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

след като се оказа че съм некадърен, невнимателен и раздавам безплатни 58ци:pray:, вече нямам съмнителното удовоствие да обеззвучавам в О!Пишка

 

пък и вече съм инвалид след репетитивен и нелекк токов удар в резултат от много бира, вода и хардкор на единица място :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дръжте Крадеца!Аре честито.Добре дошъл при безработните барабанисти :) Сега се надявам да ти остава повечко време за свирене и да скъсаш гъза на някои хора:)

П.П.Абе да не са откраднали оръфаната 58-ца от Шипка,защото ако е така си е ебати ебавката. :exclaim:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

в събота ще посвирим с другарчетата от Saltriver в Маската, заповядайте мили приятели( и неприятели;) ):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.