Jump to content
Българският форум за музиканти

Блус схема - импровизация - китара


VladoM

Recommended Posts

Позволено ли е, част от участниците в бенда, да не са ми симпатични, което мигновено ми омазва кефа?

Ако не - мно'о як кавър.

Направо 1 към 1... в което не намиръм смисъл...

А слайда?

Нейсе...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Да разбирам какво имаш предвид...но останах с впечтлението, че говориш в множествено число /за цялата банда/ Ако не съм те разбрал правилно , sorry . А иначе, за мен е по-важно , че сме се доближили максимално до звученето на Deep Purple, а симпатиите ги оставям на заден план...

Редактирано от VladoM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на глупостта и невежеството не трябва да се дава свобода за изява.

 

MisorlavY.[/size]

 

Здравей отново!

 

Ще поясниш ли какво имаш предвид с това, защото единственият смисъл, който долавям е автоирония, а предвид самочувствието и държанието ти това е изненадващо....

 

 

Поздрави,

 

 

Петър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Аз не разбирам руски...

Някой може ли да ми преведе това, моля?

- Товариш Маринов, я думаю, что товариш Стоян Даскалов, как писатель был замечтательно явление...

- Товариш Маринов, я думаю конечно, что товариш Лиляна Стефанова наша талантливая поетеса. У неё стихи звучные и красивые...

- Товариш Маринов, я думаю что товариш Андрей Гуляшки...

- Дарагой Иван Петрович, пийте пажалуста свою водку и не занимайте меня (със) сулями-пулями!

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Всъщност искам да попитам автора на темата, както и неговия приятел Миро - искате ли мнения за музиката? Говоря за адекватна градивна критика - кратко, точно и ясно. Въпросът е дали сте готови да го понесете, защото явно има проблем с тази част от нещата....

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че ти отговорих на този въпрос в темата за Mike Stern, като ти казах, че <форума е точно за това, да се дават критики и мнения, които не е задължително да са само добри>, така ,че давай... Лично аз не бих се засегнал от една добре аргументирана критика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Извинявам се че се намесвам , попрочетох доста от коментарите за изпълнението което е много добро и приятно ...и особенно чисто, но се чудя защо се трябва да свириме като някого, защо да не свириме като себе си каквото настроение ти е на сърцето предай го чрез звуци........аз така обобщавам всичко , а теориите за стилове и темподобни да ги оставим за журналистите....по добре да си свирим откото да си губим времето с приказки ....и много моля не искам никой да обиждам и се извинявам ако някой се е засегнал... :rockon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.