Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Дата:10.06.2008

Тип сделка:Продажба

Продукт: китара Роудс - менте

Впечатления: Звънна ми по телефона, помоли да му я запазя за няколко дни тъй като не беше в София, дойде в уговорения ден и час и си я отнесе доволен

Оценка: Максимална, препоръчвам

Дата: ба ли го, някаде преди половин година

Тип сделка:Покупка

Продукт: EMG hz h4

Впечатления: Отидох у тях, измери му съпротивлението с омметър пред мен да видя дали всичко е ок и си го отнесох, щастлив

Оценка: Препоръчвам

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много точен и компетентен - купувал съм от него и всичко е било ОК. - супер приятен и честен - оценка-10/10 -- препоръчвам го с две ръце - дай-боже да има повече като него във форума ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много заядлив и стиснат, дано ако не продавате нещо на "оферта" не ви оспами темата - пример.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки горният пост, а аз съм сигурен, че това е едно огромно недоразумение, пича е много точен и разбран.

Купувал е от мен няколко неща и с удоволствие бих търгувал отново с него, независимо дали ще купувам или

продавам.Момчето е възпитано и интелигентно.Пиша тези неща не само защото съм си кореспондирал с него

на л.с. , но и сме се виждали/срещали няколко пъти и впечатленията ми са повече от добри.

Оценка 10/10

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде, видя купи и после благодари. Перфектния купувач. 10/10

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: някъде октомври месец 2008

Тип сделка: Продажба

Продукт: Китарен говорител

Впечатления:

Отлична комуникация .

Отделихме малко (за съжаление) време да поговорим за китарната апаратура.Човека не стои на едно място - постоянно се развива и се занимава сериозно със търсенето на своя саунд.И най важното с поялник в ръка ,а не с пачка в джоба и постоянна неосмислена смяна ня гиър.Абе от един вирус сме заразени спор няма. Очаквам го скоро в ламповия отбор на форума :)

Препоръчвам го 100 % !

п.с.

Щях да забравя:

Дата: не си спомням преди година беше

Продукт: Бас

Баса мина за кратко през мен като аз го взех от Old_Shetarhand но разбрах че нямам време да го реставрирам.

За щастие може да разгледате темата на Liquid_death където този бас се превърна от грозно пате в лебед !

Хвала на такива начинания и добре , че до днес не седи подпрян в някой ъгъл у нас .

Редактирано от metalhammer

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Марин е човека, кво да ви кажа. Перфектен както и предния път, даже на всичкото отгоре и ми направи услуга като ми купи от динакорд едни палки. Много точен, купувайте от него само. Аз едни говорители си купих, нямат грижи.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата на сделка: 29.12.2008

Тип на сделка: продажба

Впечатления: изключително коректно отношение

Оценка: 6

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: 08.2009

Продукт: Shure SM57

Впечатления: никакви проблеми

Оценка: :thumbup:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: Януари 2010

Тип сделка: Покупка

Продукт: Микрофонче

Впечатления: Много добри. Без излишно моткане оговорихме си среща с 2-3 ЛС. Видяхме се направихме сделката. Всичко точно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата:миналата седмица

Тип сделка:Сделка

Впечатления:Отлични.Не познавам Марин лично,но си писахме на ЛС и после му се обадих.Марин е интелигентно и сериозно момче

и винаги бих правил сделки с него.За втори път правя сделка с него.

Оценка:Повече от 6.Препоръчвам!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тип сделка : Покупка на ефект

Мнение : Повече от отлично

Комуникация : Супер

Препоръки: Няма да имате главоболия ако правите сделки с него,изпълни всички мои претенции дори преди дадения от него краен срок.Препоръчвам!!!!

Редактирано от serengeti

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата:14.09.2010

Продукт: Говорител

Впечатления: Уговорихме се по телефона, донесе го у нас, вързахме го, чух го, платих го, пихме бира. Done deal :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Дата: към средата на 03.2011

Продукт: камионче по схема на Boss MT-2

Впечатления: уговорихме се по телефона, той го изпрати и го получих по еконт без никакви проблеми.

Оценка: Силно препоръчвам търговията с този човек :thumbup:

Дата: 04.2011

Продукт: Правен китарен кабинет MG

Впечатления: :godbless: евала на тоя пич значи :godbless: . Нестига че го разпитвах сумати и време за кабинета ами в крайна сметка се нави и да го закара от Шумен до Варна с колата и да ми закупи два говорителя от друг съфорумник. Предварително му пращах пари по банков път, а той дори ги монтира на кабинета и така го прати по еконт към СТЗ-то, че да ми излезне по евтино, абе много стабилен човечец :recourse:

Оценка: 10x :thumbup::thx::pray:

Редактирано от kanavkaa

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.