Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими китаристи


Egon

Recommended Posts

Armaggideon: пиши на български, ако обичаш :D

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ХХХХХХХААААААААА любимата темица scott henderson,FIUCZYNSKI,SCOFIELD,FRIZEL,STERN,METHENEY,MARTINO,PASS,MILER,и още мноооооооого.

Много яки,любимци са ми и на мене тези,които си изредил.Само един въпрос,последния в списъка ти Mike Miller ли е?Преполагам,да.Евала за избора ти :D !

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Armaggideon: пиши на български, ако обичаш :)

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ХХХХХХХААААААААА любимата темица scott henderson,FIUCZYNSKI,SCOFIELD,FRIZEL,STERN,METHENEY,MARTINO,PASS,MILER,и още мноооооооого.

Много яки,любимци са ми и на мене тези,които си изредил.Само един въпрос,последния в списъка ти Mike Miller ли е?Преполагам,да.Евала за избора ти :( !

 

Владо

и доминик е готин ма mike ми е по любим но така или инак те са доста различни.доминик има интересен усет за хармониата(мое мнение) кйи и ти мнение :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Armaggideon: пиши на български, ако обичаш :)

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ХХХХХХХААААААААА любимата темица scott henderson,FIUCZYNSKI,SCOFIELD,FRIZEL,STERN,METHENEY,MARTINO,PASS,MILER,и още мноооооооого.

Много яки,любимци са ми и на мене тези,които си изредил.Само един въпрос,последния в списъка ти Mike Miller ли е?Преполагам,да.Евала за избора ти :( !

 

Владо

и доминик е готин ма mike ми е по любим но така или инак те са доста различни.доминик има интересен усет за хармониата(мое мнение) кйи и ти мнение :read:

Прав си и Доминик Милър е страхотен.Ако те кефят тези,които си изброил със сигурност ще се изкефиш на Джими Херинг,Оз Ной и Уейн Кранц,ако не си ги чул вече!

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле майко...нито един не съм чувал... :unsure: Да не съм се объркал нещо....я кажете нещо повече за отделните имена, нали затова са тези теми, да се образоваме взаимно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Armaggideon: пиши на български, ако обичаш :ph34r:

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ХХХХХХХААААААААА любимата темица scott henderson,FIUCZYNSKI,SCOFIELD,FRIZEL,STERN,METHENEY,MARTINO,PASS,MILER,и още мноооооооого.

Много яки,любимци са ми и на мене тези,които си изредил.Само един въпрос,последния в списъка ти Mike Miller ли е?Преполагам,да.Евала за избора ти :godbless: !

 

Владо

и доминик е готин ма mike ми е по любим но така или инак те са доста различни.доминик има интересен усет за хармониата(мое мнение) кйи и ти мнение :read:

Прав си и Доминик Милър е страхотен.Ако те кефят тези,които си изброил със сигурност ще се изкефиш на Джими Херинг,Оз Ной и Уейн Кранц,ако не си ги чул вече!

 

 

Владо

оз нои не съм чувал. на последък слушам много пианисти попаднах на един албум на чък къриа свири моцарт преди не му се кефех много,ма сега само това слушкам,знаеш че тои не е класически пианист ма има страхотен чар в свиренето му на класическа музика преоткрих го тоя човек

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се понабутам между шамарите с риск да бъда упрекнат... За мене истинският Клеп Хенд се казва Дейвид Гилмор :D:curse::curse: Такова пипане на жица, със записната техника от онова време... Този, 'дето ми лежи на сърцето е Блекмор, макар да признавам, че има по-добри от него като техника. Има един, който е бил много луд да измисли и да изсвири онова надбягване с дявола по южната магистрала, макар че и тия с него не са по-малко луди, а тогава в студиата не е имало компютри... Преди няколко години тук дойде Бог, а след това и наместника му на земята: Вай и Ситриани :D:curse::curse: Ван Хален, Михаел Шенкер, Ренди Роуд, Стив Морс и един пренебрегнат тук и отдавна забравен Вивиан Кембъл! :D:curse::curse:

А от акустиците Пако!!!!! :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

JASON BECKER :guitar:

Joe Satriani

John Petrucci

Tony McAlpine

Marty Friedman

Steve Vai

Alexi Laiho

Gary Moore

Michael Romeo

Paul Gilbert

Eric Clapton

Vinnie Moore

Eric Johnson

Steve Morse

 

...айде стига толкова :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вивиан Кембъл! :):):o

Хахаааааа,жесток си.Не е пренебрегнат,то това е невъэможно,на мен ми е един от най любимите.Вивиан е великан,просто забравих да го пиша.Което е поредното доказателство за това,че класацийте,които музикалните критици правят са големи глупости и са безмислени и никому ненужни освен на самите тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами по принцип е блус китарист но има и джазови проекти.

със Charly Haden, Vinny Collautta-(май така се пишеше) и има един страшен концерт с Miles Davis.

Трябва да призная че и блусарските му работи с доста яки. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много китаристи се казаха в тоя форум само никой не спомена Robben Ford.

И той душа носи завалията :D

:D явно те е мързяло да четеш....скифни мойто списъче :read:

1.Скот Хендерсън

2.Стиви Рей Вон

3.Джими Хендрикс

4.Ричи Блекмор

5.Стив Морс

6.Ерик Клептън

7.Гари Мур

8.Франк Гамбели

9.Джо Сатриани

10.Робин Форд

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много китаристи се казаха в тоя форум само никой не спомена Robben Ford.

И той душа носи завалията :D

:D явно те е мързяло да четеш....скифни мойто списъче :read:

1.Скот Хендерсън

2.Стиви Рей Вон

3.Джими Хендрикс

4.Ричи Блекмор

5.Стив Морс

6.Ерик Клептън

7.Гари Мур

8.Франк Гамбели

9.Джо Сатриани

10.Робин Форд

Прав си домързява ме-то да са 1 и 2-ма китаристите :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.