Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими китаристи


Egon

Recommended Posts

Зависи за кой стиол музика говорим...

За мене най-великия китарист е Джими Хендрикс (като изключим джаз китаристите:metalist: )

 

Добре дошъл, но в този форум се пише на кирилица! :read: правилата в главната страница!(1)

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам отговор от Демирев и ще ви пусна неговите записи които имам :(

Ко стана, няма ли да качиш нещо на тоя фен, че ме зариби доста да го чуя... :(

ами ще сложа вече ... само че части щото ще ме убият ако сложа цяло парче ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не сме споменали кой знае колко български китаристи но Антоан Хадат от Ахат според мен е супер як китарист.Не е техничар кои знае какъв или нещо такова ама яки неща прави...:dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз като един скромен басист и яка по4итател на прогресива мога да ти кажа 4е Петру4и ,Вай, Ромео....абе стра6ни китаристи има техника има мисъл вси4ко..а от българите мога да се похваля 4е съм свирил с него- Делян...той е мн як китарист има даже некакво пар4е у форума тука... :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще се изкажа геройски кито кажа,че за мен един от НАЙ-големите китаристи и музиканти е.....Кърт.....Др фаворити са Сантана,Кърк,братята Малкълм,Ри4и и мн др  :guitar:

ха ха :P за Кърт Енгъл ли говорим :P

 

Без майтап преди време гледах някъв си топ където беше Кърт-а, заедно с още няколко човека дет музикалните им и китарни умения се изчерпват със свирене на квинти, спор няма че той повлия на цяло поколение, и че даде принос в развитието на музиката, но темата е за китаристи все пак... и то за любими, не за велики - тебе може да ти е любим, но това не го прави най-големия (каквото и да значи това - аз под голям разбирам някои по към 2 метра и 120 кг) ;)

Е добре ще си призная ;) за мене един от великите е Сантана!!40 години не изневери на стила си-въпреки че оставаше на заден план!!и ето дойде неговото време!!а за най-великия,не мисля че има спор,мисля че трябва да признаем че е Джими!!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности към Боян за инфото относно Джим Кели.Много ме радват хора,които са решили професионално да се занимават с музика,учат това и успяват,а не като мен в сърцето музика,а в битието 4иновник!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене ме кефи много ALEXI LAIHO от CHILDREN OF BODOM. А китарата му е убиец!!! :D Ето линк да се убедите сами - http://espguitars.com/guitars_alexi.html Даже незнам дали се продава тая китара някъде. Ако някой знае дали има да се продава и кви пари струва да пише ще съм му много благодарен. Сори, че дадах малко офф топик. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.