Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими китаристи


Egon

Recommended Posts

:cheers: А какво ще кажете за Robert Fripp и Adrian Belew от King Crimson? Някой с впечатления?

Луди по цялата глава,особено Фрип - абсолютен професор! :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе хора к'ви са тия китаристи дето ми ги пишете.Има един китарист в света и той се казва Paco De Lucia

Кротко,драги,темата е "ЛЮБИМИ китаристи"... И недей чисто новичък, на две мнения, да се нахвърляш така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D А какво ще кажете за Robert Fripp и Adrian Belew от King Crimson? Някой с впечатления?

Луди по цялата глава,особено Фрип - абсолютен професор! :D

Някой ако подонесе на форумната среща малко Кинг Кримсън, ще има моите жарки бла-благодарности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ,явно тук си падате повече по жиците,нямам нищо на против ,аз също уважавам Вай Сатриани и другите мозъци.Но просто малко повече се кефя на фламенкото и затова Paco De Lucia ми е фаворит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ,явно тук си падате повече по жиците,нямам нищо на против ,аз също уважавам Вай Сатриани и другите мозъци.Но просто малко повече се кефя на фламенкото и затова Paco De Lucia ми е фаворит.

Какво ще кажеш тогава за Висенте Амиго?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам отговор от Демирев и ще ви пусна неговите записи които имам :virtuoz:

Ко стана, няма ли да качиш нещо на тоя фен, че ме зариби доста да го чуя... :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях само на едно място да се споменава името на един невероятно добър китарист който свири в една германска група която се казва Rage а китариста е Victor Smolski.Този тип е просто невероятен.Той е от семейство на музиканти и ако не се лъжа баща му е главен диригент на Беларуската филхармония.За справки всеки може да чуе последните три албума на Rage - "Welcome to the other side","Unity","Soundchaser".Rage :D:D:happy:

А колкото до Другите ми любимци сред тях са Kai Hansen - Gamma Ray, Jon Schaffer - Iced Earth, Andre Olbrich - Blind Guardian, Sascha Gerstner - Helloween също един млад добър китарист.А ето и един ненадминат блусар - Kenny Wayne Shepherd. :D:bravo::bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.