Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими китаристи


Egon

Recommended Posts

Слушам си тук Axel Rudi Pell - много си ме кефи този пич! Доста е хибрид между Малмстийн и дедо ви Блекмор,ама има яки песни - и тоя Джеф Скот Сото е бах'ти гласа! :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушам си тук Axel Rudi Pell - много си ме кефи този пич! Доста е хибрид между Малмстийн и дедо ви Блекмор,ама

абсолютно е хибрид между двамата

и вьпреки това зверски кефи

тая година няма да му изпусна концерта

не го правете и вие!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За най-добри,малко е религиозен спор и няма смисъл..

Любими-Hendrix,SRV,Jeff Healey,,Johnny Winter,Albert Collins,Mike Stern..

Евалата! (начист български) Джеф Хейли е сляп (за младежите и протокола) да прибавим и Робърт Крей

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За най-добри,малко е религиозен спор и няма смисъл..

Любими-Hendrix,SRV,Jeff Healey,,Johnny Winter,Albert Collins,Mike Stern..

Евалата! (начист български) Джеф Хейли е сляп (за младежите и протокола) да прибавим и Робърт Крей

Да,сляп и свири с 5 пръста! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драги колеги, темата е за Любими китаристи, а не за обсъждането им! Нека не ги коментираме тук, а само да изказваме предпочитанията си(и да подкрепяме тези на другите), но що се отнася до кой е добър или не, да е в някой друг форум, а не този.

Тази молба я пише в правилата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Т'ва в зеленото не го разбрах ама нейсе!

 

Вчера слушах архаични класици които също са ми любими:

 

Чарли Патън, Букър Уайт (слайд), Робърт Джонсън, Отис Ръш.

И като казах слайд се сетих за Дуейн Алман (БП)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 4ти път трия спорове дали китаристите на Метелика са добри или не!

Както си пише в правилата, тук не се обсъжда кой е и кой не е, за хора извън форума!

Ако трябва да спорят кой от известните е гууд и кой не е, или ЛС или ICQ или търсете форум "Хамет и Хетфилд съкс/рулз".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xxaxx yngwie e върха ама според мене трябва да се слу6ат по модерни китаристи eric jonson reb beach steve lukater бе има много готини където може да се нау4и много от.тях това си е само мое мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тримата китаристи които харсевам наи много естествено и са ми оказали наи голямо влияние са

1.Ritchie Blackmoer много хора сигорно 6те се испи6ат сега 4е е много истъркано и там о6те 100000 други коментара ама е факт 4е е велик ;) Ritchie Blackmoer си е Ritchie Blackmoer няма втори като него :D

2.John Petrucci бес коментар :D

3.Явката него не го познавате ама колко съм нау4ил от него и колко съм се изградил като МУЗИКАНТ ако не бе6е тои о6те 6тях да съм на трите квинти и тва е музиката хахаха :D не ме разбираите погре6но оба4е :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.