Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими китаристи


Egon

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Ричи Блекмор най-добрият китарист за мен :);)

 

Jimmy Hendrix, Joe Satriani, Jimmy Page (все пак Цеппелин над всичко), Andy Timmos, Eric Clapton (wonderfull tonight..уау..)

Ии за тея се сещам засега ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Jimmy Page,Kirk Hammett,Slash,Jimi Hendrix,Ritchie Blackmore,Dimebag Darell,даже Kurt Cobain(не толкова като китарист колкото като присъствие на сцената)

2.Zappa,Tom Morello,Joe Satriani

и още много.....

нарочно не съм писал групите на китаристите,защото мисля че са всеизвестни :hysterical::yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти хора! Много яка тема между другото! Любимият ми китарист е Марк Нопфлер естествено, обаче харесвам много Емпу Вуоринен, той свири в Найтуш. Аз от него се запалих по Уошбърн китарите! Много хубав звук вади китарата му. :girl_cray2::hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

незнам защо има толкова много различни мнение след като се знае кой е най-добрият китарист в света.и все пак за тези които не знаят това е

Пол Джилбърт.китариста на Mr.BIG.като група много не ми допадат но няма спор за китариста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих ги разделил на 2 групи:

1.Автори/композитори

"Бащата" - Ричи Блекмор.

Кай Хансен и Чък Шулдинър

2.Технични инструменталисти

Джейсън Бекер, Еди ван Хален, Ингви Малмстийн, Майкъл Ромео и Стив Вай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

^Хммм... да, добър е!

Бих добавил : има добри изпълнения, но малко дървен ми се вижда... уважавам го като китарист, но ми се струва, че когато свири няма душичка музиката му... Иначе има добра техника! :girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой по-горе беше написъл, че Пол Жилберт е най-добрия киарист. По-добре е да се въздържаме от коментари кой е най-добрия в темата за любим. А относно добрината на чичко Пол...бе май и по-добри има (разбирай техничен), но в едно спор няма. Тоя човек свири на най-грозните китари в целия свят. Няма такива гадни орязани форми те са за темата най-грозната китара. Иначе и със що годе прилични съм го виждал като да кажем неговите сигничър на Ибанез. И ай да не съм много :girl_cray2: май съм го казвал не помня в коя тема ама айде пак. Любим ми е Ингви, както и Кирчо Хаметов, Както и Яни Лиматайнен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.