Jump to content
Българският форум за музиканти

Това харесва ли ви?


Recommended Posts

  • Отговори 48
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Хйевий мийетъл с подфърганье и подпръцкванье ! Хахах, ей момци много добро избухване за пореден път. Ама то като се знае кои са в групата, как да не е :girl_witch: Ще се видим на Уембли живот и здраве :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Маа' му стара, не слушам такава музика по принцип, ама тоя клип го гледам за n-ти път и ми стои като едно от малкото неща из форума, направени "като за първо и за последно"!

Жес-то-ко! Компактно, семпло и точно съчетание между музика и видео, И НЕ ОМРЪЗВА!

Евала! :)

 

 

***

Да помогнем за една от кампаниите на muzikant.org: http://www.svetomir.org

Дарете чрез SMS с текст: DMS SVETOMIR

M-tel: 1571 Globul/Vivatel: 17777

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако бяхте платили на някой "професионалист", нямаше да стане толкова добра продукция.

 

Всъщност всички са професионалисти в областта на аудио видео продукцията, което обяснява качеството на продукта. НО!!!

Първо е самата идея, че трябва да правиш нещата по максимално добрия начин, а и Ненад снима яко. Т'ва е всичко.

 

 

едит

Прочее евала и на Нуфри за кът-а, но от тази посока не съм изненадан. Надявам се повечето хора тук са гледали и други негови работи.

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Thanks again за добрите думи. На 15 ноември ще ударим за първи път на живо във Fans. В комплект с Daily Noise Club. Който иска да заповяда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заснемане, качество, композиция - 6 (от 6 възможни)

Идея - 0 (или хайде 1, че поне не е черен екран)

Музика - 4

Вокали - 3

 

Като цяло: (6+1+4+3): 4 = 3,5 (от 6 възможни), което е почти добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заснемане, качество, композиция - 6 (от 6 възможни)

Идея - 0 (или хайде 1, че поне не е черен екран)

Музика - 4

Вокали - 3

 

Като цяло: (6+1+4+3): 4 = 3,5 (от 6 възможни), което е почти добре

 

ти си от журито на "Бургас и Морето" , нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Не бих казал, щото журито си е жури, а аз дадох личната си оценка след преценка.

 

Перфектно си е! Черно-бялото решение и това, че при монтажа не сте се изкушили към рязка смяна на кадри и перспектива, му придава много характерна... флуидност и цялост. Цветът би го разкъсал. Така стои като направено "на един дъх" и е много въздействащо!

Е, Оценителят по 6-балната система... сигурно е способен на по-качествени неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно... Все пак дори и така заснето заради това да има клип (ясно е, че не се разполага с какъвто и да било бюджет), кадрите са

направени добре. А предвид бюджета, даже отлично!

На мен ми хареса клишето с "изригването" от устата на барабниста. Ефектно е, но не е нещо непознато. Цвят (черното, бялото, сивата гама също са цветове), филтри - добре. като цялостната ми оценка - добър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Разбира се,направо смазва! :icon_shithappens::) :) Супер яко!Прилича на доста мои любими неща,като Black Label Society,Down,Pantera,a Нуфри доста ми напомня на вокала на Godsmack!Къртят мивки ,махат плочки и трошат кокали!!! :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.