Jump to content
Българският форум за музиканти

Доживяхте да ме видите и тук!


Recommended Posts

Тамън той!!!Милото братовчедче,което го надминах по простотия(мислеха,че е невъзможно,ама-НА!!!).На Мусала е и си идва рядко,но си е изпросил някой и друг урок по китара(от 4 години го гласим тоя урок-че ме 'фане склерозата и 'сичко че забра'им,докат' се накуми той).

По-къса ти е косата-не лъж'!!! :)

Преди беше 2-3 пъти повече!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 72
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Гената - съученик на Инди - Инди мой съученик => Гената мой съученик, верно че той се моташе по концертите на СМЕ. Хех глей ти....света е едно голямо село....

 

п.с. С един изруд дето се виждаме с него веднъж на пет години (той живее във Виена) и видяхме се с него в на Карлов мост в Прага....оттогава съм твърдо убеден, че не София ами СВЕТА е едно малко село.

 

@Snow p.s.s. Тва за простотията си го помисли мноооо сериозно пак :) Твърдо съм убеден че е силно невъзможно .... но навремето беше един вид ентелегентна такава....като знам кви се вършеха тогава...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за простотията е НЕГОВО ИЗКАЗВАНЕ-нали все тормозеше майка си,когато аз затормозих моята се събрали тримата да ме обсъждат и той(не го вярваш,ама е така) ми чете конско и то насериозно!!!

Много повече проблеми имах там аз-казаха,че не са виждали "такова чудо".

Да си гледат работата!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снежанке, не мога да ти пратя бележка, щото май ти се е препълнила пощенската кутия. Дай ми някакъв телефон или пък се обади към 16 часа. Аз ще съм в София от към обяд до вечерта. А може и да остана да спя у брат ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Бре що физици и химици..да не повярва човек, че и те хора (поне част хехе). Баща ми и той химик (ама по-old-school :) ) та ако не беше той с любителското си подрънкване на китара и аз нямаше да видя, че "то яко да дрънчиш" :violin: (Smoke-а с палеца на дясната ръка и 2..цели 2! пръста на лявата) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

/me биолог,бе!!!

Немъ'съ убиждаме на бивши бъдещи професии се'а!!! :)

А на баща си много поздрави да пратиш,че те е зарибил за каузата!!! :guitar:

Умен човек ще да е!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Евреи!!!Стига с тия статии за някакви недоокадърени плагиатки вече!!! :D

 

:exclaim: :exclaim: :exclaim: :exclaim: :exclaim: :exclaim: ! ! ! ! ! ! Аз съм оригиналът - да се знае ! ! ! ! ! ! :exclaim: :exclaim: :exclaim: :exclaim: :exclaim: :exclaim:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тия статии за някакви недоокадърени плагиатки вече!!!

:think: as a matter of fact, доста кадърна ми мяза тази снежанка, 100% е валиден вица за 7-те джуджета и 7UP

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снежанка е с кожа,бяла като снега,очи и коса,черни като абанос и устни,червени като кръв.Тази не виждам е такава откъм кожа никак,а откъм другите елементи не е естествена такава.Изчакай да се видим и пак ще си говорим,а :( ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.