Jump to content
Българският форум за музиканти

Justin Timberlake - Whato Goes Around


Mandalay

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

не съм превърженик въобще на творчеството на този розов младеж Джъстин.....но твоят кавър се е получил нооо яко :):)

това ми помогна да разбера кое е Основното нещо което ме дразни в джъстин....лигавото звучене :)

Ако някой с Още по плътно и дрезгаво гласче направи Опит според мен вече съвсем би могло да ми допадне песента.....като се изчисти лиготията...... ехехехе :)

Редактирано от Old_Shetarhand
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста приятно :)

 

На места се усеща малко неприятно, когато преминаваш към фалцета и обратно... сещаш се.

 

Иначе изпято абсолютно адекватно за стила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много гот!

Наистина е много приятно...

Темброво звучиш по-ниско (по-мъжки) от Justin Timberlake - може би и за това съфорумниците харесват повече твоето изпълнение. :)

:thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви на всички :) Изключително ми е приятно да чета коментарите ви, но очаквам и критика. Пуснах песента не за да се хваля, а за да си сверя часовника.

 

J D Fortune, прав си, че на места преходите не са съвсем чисти, мисля че знам защо :) Благодаря, че обърна внимание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Евалата мен! Добре бримчиш.

Ако дадеш 5 кинта ще се помъча да търся нещо за критикуване. :)

Редактирано от yakiya
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучи все едно ти е запушен носа... може и тембъра да ти е такъв, инъче сичко си звучи вярно и т.н. Това за тембъра, и дребни проблеми с произношението, други критики едва ли някой може да изчопли ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

тва е по-добре и от оригинала даже

оня там не пее а .. "стенье" както вика един приятел :punk_guitar:

наистина преходите са доста .... така де, не-добре звучащи

ако пробваш да си го изпееш по твой начин и високите части според мен ще стане добре, без фалцета

иначе на едно място мисля, че пееш на нос малко

да не си болен? ако не си - взимай мерки да го махаш тоя нос, че само ти разваля хубавото пеене!

иначе ми харесва, успех занапред :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Не съм певец, не съм и музикант, ама като си казал критика - не ми харесва фалцета ти - много е "остър", ако ме разбираш, особено на фона на иначе мекия ти и приятен глас.

 

Едит - бях написал още малко, ама то се припокрива с колегите.

Редактирано от Metanoia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ССССупер е :greenball:

А щом искаш критика... хмммм... ами да кажем че куплетите може да се изпеят по-леко, много басово го даваш... това загребване отдолу в началото на фразите ако ме разбиуаш :yes:

Не че така не звучи добре... такъв ти е гласа, ама като минеш на фалцет много се променя звукъ :help:

Просто в тая песен ми се струва че е най-добре фразите да си почват директно на тона, без 'загребване', или да го има само на 1-2 места ..но това си е лично мое мнение:help:

 

Иначе браво мн ми хареса : :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.