Jump to content
Българският форум за музиканти

Freddie King-the Stumble


Hillbilly

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

^Може би в свиренето,ся ако кажеш че не си чувал за Стиви Рей ще се търкулна от смях. :)

Едит-китарата ти е от добрите Фендер копия,не я подценявай.

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос на всички забили до сега ;)

Да взема и аз да се престраша.

http://media.putfile.com/Kicho-the-stumble

И нека помним,че Ноевият ковчег е направен от любители.

Професионалистите са построили "Титаник"

:bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

хммм

 

Порезах си палеца на лявата с кутия пастет, та открих, че сьм забравил да свиря сьс слайд, ама квото такова. Хаирлия да е...

 

М/у другото - тва дилея голема хитрина ве. Деба и тарикатлька. Със здрава рька на малмстийн ше замязам. Сефте ми е да се юркам на дигитални тъпотии...

 

@ SviStyle

Ти си 'баси изисканото копеле. Много ме изкефи.

Само за тоя стил свирня съм свикнал да е дебел тона (и задкитарното се едно е изял Джеймс Кук :thumbs_up: )

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз да си питам, като човек, които не умее да хваща по слух... Абе тва в ми мажор ли е :hysterical: ?

Ако имам време ще се пробвам и аз ътре да направя едно записче да ме разкоментирате и мен :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е инструментал на един "блек мен" ако разровиш в ю-тюб ще чуеш версиите на Питър Грийн и Гари Мур,и не е номера да завъртиш кънтряшката пентатоника от Ми в случейа..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Малинова долина, ти си луд, бгРоко-то кърти зимбабвийските ДОТ-ове по долината на Лоара!!!!

 

Е.ах те в Ивайловградската луда терца!!!!

 

Леле, бираааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

последното издихание на древния пушач

 

Toя път чух темичката ама още не мога да свиря нормално, а скуката се не търпи затова днес с хармоника...

Та резултата е доста драматичен по 3 основни причини:

 

1. Хармоникара е куц и пуши поне от 20-ина години;

2. Хармониката ми в А (сиреч кросблоу от Е) е доста крива, а и на ниски се свири по трудно;

3. Хабер си нямам как се записва хармоника, изключая факта с къщните изгъзици...

 

Поз(ь)ора е фул ама на мераци. Поне извадих темата тоя път (най-неочаквано и за мен самия) :bravo:

 

P.S. С изненада установих, че на слайдърската хава по грешка съм шибнал нек'ви филтри на бека ама нали съм глух и не съм разбрал :rocker::thumbup:

Тя простотията :hysterical:

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Кичо рулира, но що толкова тихо?

 

След духовата секция на БГРоко-то, няма ли някой с банджо или с цигулка, да стане съсем такЪва хавата?

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе мойто нещо нескопосно стана,аз и по принцип съм си една идея несъвършен :godbless: ДА-блус се свири трудно(то мойто не е точно блус) и сигурно утре като си го пусна ще се мръщя яко...млади сме и много пълним :thumbs_up:

 

http://media.putfile.com/Blues-20-97

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.