Jump to content
Българският форум за музиканти

Freddie King-the Stumble


Hillbilly

Recommended Posts

Ето и моя скромен принос към джема, врътнах една бърза импровизацийка, само да открия, че с течение на времето свиря блус все по зле ;) , но както Ултрамега (готин вариант) каза ,неслушането не помага никак на свиренето

 

blusec

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кольо,не остана тема от Музика и семпли,в която да си оставил нещо и да не отнесеш похвали и....този път няма да ти се размине ;) .Ти си от хората,които просто си свирят добре,независимо от всякакви отрицателни фактори(такова усещане имам,въпреки че не се познаваме).Конкретно за този джем,свиренето си отговаря на стилистиката от всякъде,достатъчно емоционално е,така че...просто трябва да се радваме,че има много добър еталон за ниво в този форум.Евала!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срам не срам ЕТО ТОВА от мен . Моля предварително да бъда извинен за грешките. Поне си направих кефа. :)

А за останалите участници мога само да кажа :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я па ти,грешки..това е блу :music336: ,ето го ориджинъла,за който не знае за кво иде реч,за съжаление само аудио-

http://www.youtube.com/watch?v=UGUYXAX86es

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Ей ,заядливко . Ще ти дърпам ушите. Хората ще си помислят какво ли не ,ако не те познават. А записа е направен на прима виста ,на два пъти записван ,без оработка. Това е . Можеше и по-добре ,но следващия път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Най-накрая бракувах Берингера, като го направих домашен практис амп.И естествено като се видях с кубе вкъщи реших да си почеша...крастата.Ето го и резултата от първия крастав ден:

http://media.putfile.com/MimiEe

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Кой го Малин не знае, кой не е чувал за него...

 

Втъквам се, преди да съм чул Карата и да се откажа съ'сем... То не че Малин няма да ме откаже де.

 

Първи и едий!нствен опит*.

http://media.putfile.com/Freddie-King

 

------------------------------------

* По "Джон Ленън" Поезия, проза, интервюта. Народна култура, 1984, превод Георги Рупчев и Калина Филипова.

 

П.П. Роко, де си, г.з заметен? Ае фключи се бе, овен. И не забр'яй билешкити пуд линиа!

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Същий,ти ме застреля със саунд - просто най-близо до оригинала,това с Деармънд-а и Гарланда е предполагам?И стига четки,че не мога да влача толкоз бири :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц. Регента директно и Орфелия...

 

И с по-добра техника - все sa6toto ще бъде...

 

Айде, Роко, айде майна, яз пусинях да та чекам, разбийш ли...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карата е ясен, само, хм... не че нещо, ма тва на 2.37 просто е от друго време, друг свят. Но тъй като не моа нивгаш го докарам, да се впише в прУтокола като заяждане... :) :)

Кара, бесен си; хубаво е, че има хора като теб, че яз наистина да се нагласим у музиКАНСКИ форум!!!

Бравурен и мощен; що дириш туканка сред ламите? Т.е, ние кво дирим тук...?

 

Свилен ме изкефи също; нема Тексас, нема Аризона, ти си ебаси блюз-слонът!

 

Трето повикване за закъсняващите пасажери за полет 69 от РокоБГ към ушните ми канали...

 

 

Спамим, плюем и фъргаме тухли връз глава си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Добре,добре :) ,ма стига с тоя тексас саунд бре :)

Ти пък къде чу тексас в цялата работа?С моя китайскогермански амп и тая австралийскобългарска китарка съм на два океана от Тексас.Добре че е адаптера "Хранов Булгар Спешъл", да спасява положението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.