Jump to content
Българският форум за музиканти

Freddie King-the Stumble


Hillbilly

Recommended Posts

Кое не отваря?Бекингтрака трябва да го свалиш с даунлоуд точно под бутона за пускане е или да го пуснеш да го слушаш с дабъл-клик,а Путфайла малко тегаво върви и при мен,но бачка линка.

А ето още едно на Фреди Кинг,налазвайте,стига с тоя метъл :) !-

Трак-

http://www.guitarbackingtrack.com/play/kin...ie/hideaway.htm

Какво причиних на съседите-

http://media.putfile.com/hideway-1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен си "отцепва"

Hillbilly Яко свириш свириш блус :)

И аз може да запиша нещо , нищо че хич ме няма в блуса(не че в друго много ме има, ама в блуса...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е мерси,аз толко си мога,остава да се включи тежката артилерия като Кольо-к и др. да избият рибата..

Записвано е с китара VintageV100 с мн. стари струни>овърдрайв boss SD-1>амп MV3 мой набор :girl_witch:>1х12" Селешън Рокет 50>микрофон от слушалки> Cool Edit Pro,благодарско на @dedo mito че ми я прати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HillBilly вече съм ти фен до гроб. Освен това и аз свиря на Vintage v100(от деня в който я купих не ща и да чуя за друга китара). Фреди ми е любим, изпълнението ти няма грешка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Свиренето си е супер яко и радва от всякъде :bravo::bravo::bravo: В първия ти вариант има една фраза дето страшно ми хареса и ти я краднах :thx:

 

. С удоволствие ще се включа, но днес заминавам за Германия понеже имам няколко концерта и ще мога да се разпиша чак другата седмица

 

п.п. Между другото саунда си е супер, а старите лампови МВта винаги са къртели от всякъде,само дето са слаби като ватаж, но пък точно за това са перфектни за в къщи

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее,няма такъв комплимент-Кольо да крадне от мен :lol::) .Принципно хващам основния риф и нататък както дойде,а това съм го записвал на не знам-колко-бири,защото имах рожден ден съчетан с отпуск и се забавлявах самотно :P

Ще се радвам да се включите в 60-тарската музика повече хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то,човек като има звукоизвличане и фраза като горесвирещият Малинъ може да си свири на дъска с телове включена в транзистор WEF и пак ще се получи нещо:whistle:

Ч.Р.Д. със закъснение и хубаво да свириш,па и да има кой да те слуша!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е мерси,аз толко си мога,остава да се включи тежката артилерия като Кольо-к и др. да избият рибата..

Записвано е с китара VintageV100 с мн. стари струни>овърдрайв boss SD-1>амп MV3 мой набор :lol:>1х12" Селешън Рокет 50>микрофон от слушалки> Cool Edit Pro,благодарско на @dedo mito че ми я прати.

Е , фен си човече страхотно изпълнение . Радвам се че съм ти бил полезен , пък и понеже си близо няма да е лошо някой път да отвориме по бира :-) .

Аз също ще се напна като има време .

:whistle:;):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко и от мен.

frediе-blues

 

Не е като на Хилбили , има грешки и се усеща липсата на идеи, но пък си тествам новата китара и свиря с кеф :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Е че добре си забил,моето е с повече грешки,а това леспол-а ли е?Готино звучи!

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^да с лес пол-а е.

още не мога да му свикна на звука.

Иначе неслушането на блус, много пречи на свиренето му(поне при мен). Тъпо е да се мъча да откривам най-стандартните клишета и схеми, след като отдавна си ги има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.