Jump to content
Българският форум за музиканти

I'm Back!


Mandalay

Recommended Posts

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Готино е ,адаш,обаче между нас да си остане :music336: има неща които ги пееш доста по гот.Не мога да кажа че ме впечатли кой знае колко,но това не го разбирай като нехаресване,знаеш че аз съм си малко побъркан в това отношение.Иначе си готин певец-две мнения няма.

See ya

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа, кой се появи :) Радвам се да те засека тук, мнението ти е ценено в моя дом :) Ти си от трудните за впечатляване, по-скоро бих се притеснил, че ти е станало нещо, ако си впечатлен от това изпълнение.

Мерси, Грация, много си мила :bravo: (даже прекалено)

@Malvoly1, много си прав за артикулацията, аз съм от хората, които работят много в това отношение. Благодаря ти, че обърна внимание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

И на мен много ми хареса изпълнението!

Завиждам ти за доброто произнушение на английския.

Иначе не мисля, че тази песен ти дава кой знае колко възможност за изява...

 

Наистина си те бива!

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Евала пич.

Мисля, че си се справил страхотно (техника, произношение и т.н.). Имаш много приятен глас (и фалцета също звучи много приятно). Едно от основните неща, за които внимавам, докато слушам песен е дали нещо ме дразни или досажда (макар че в някой случаи е ефект :)). При теб нищо не ме дразни, дажи си я пускам и пак, и пак...

И сега разбира се нещичко като забележка, чисто човешка - недей да търсиш под вола теле. Като никой не ти прави забележки (логично, защото си се справил много добре) недей да подтикваш големите критици да се чудят какво да си изсмучат от пръстите (а те го могат:). (...не е нужно да се съгласяваш с мен:))

Поздрави и само напред! Супер си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Лелеее! Направо онемях! Страшен глас и много ти отива този стил, макар и да не съм голяма фенка. Ллелеле... Страхотно е!!! В същия дух и давай на живо да гледаме де :hysterical::greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Много хубаво ама на мен вече ми се повръща от Джъстин Тимбарлейски и Колдплайски неща.Няма нищо лошо в тея фалцетни изпълнения ама не ми понасят.Иначе е много качествено и добре изпято за това нямам забележки ама особено накрая щях да се разплача вече,давайте го по-мъжки има кой да пее женските партии!

 

ПП Не ме приемай насериозно аз съм миетъл!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, тая тема откъде се измъкна :headbang: Отдавна не бях влизал и не очаквах да я видя пак актуална. Благодаря на всички за отделеното време и мнение.

 

Рут, записвал съм си го вкъщи на ПЦ-то с готов сингбек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва нещо не зарежда но преслушах работите в myspace

доста си си подобрил тембъра на гласа спрямо това което съм слушал преди, но имаш още работа по миксета (или фалцета)

всеки случай развитието е на лице за което евала

 

сега остава само да зарежеш клиширания поп и да се хванеш с нещо по-смислено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, LOE. Смислената музика обаче е нещо силно относително. За мен е това, което си чул в майспейса ми. Ако си погледнал този на бандата, там има ново парче отскоро, аз още не съм го качвал в моя.

А относно миксета и фалцета - за мен това са 2 различни неща, не знам как са обяснени в учебниците по пеене, но усещането при звукоизвличането при двата начина се различава доста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.