Jump to content
Българският форум за музиканти

Анкета :)


Mephistopheles

В кой стил метъл китарите ви допадат най много  

142 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

  • Отговори 47
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

:P Според мен тая анкета е тъпа.

Аз на всичкото това дето е изредено като стилове му викам хеви метъл,независимо от това дали става дума за System Of a Down,Iron Maiden,Pantera или Nevermore за мен все е хеви метъл и всичкото ме кефи!!!Що трябва да ме кефи само един стил или една група?На всички съвременни групи китарите им звучат убийствено още от края на 80-те :read:

ммммммдаааааааааа

Само дето аз прибавям и блус металисти като СРВ, Джони Уинтър, Пат Травърс, Ерик Сарднас.

Иначе във всички стилови варианти имам по някоя любима песен. Да речем има една песен на ДЕТ - Дъ Философър - 'ми не съм фен на тая група ама т'ва разбива :D

Или 5 минътс алоун на Пантера - честно не се кефя на повечето им неща ама тая песен ми е в челната 10, както и Рефюз резист на Сепилтура - дето тоя с анцунга Капа не моа да го дишам.

Исках да кажа че зависи ако е добро (за мен) се кефя, та тая анкета дори и само за т.н. метъл ми е странна най-малкото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах за power, защото ми звучат най-стегнато на ритъма и мното ме кефят солата(и като звук, и като идеи).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дет Метъл 2 човека - 8%...направо паднах колко метали (дет) има тука я да си кажат

Kak be,3ма сме ве4е!хахахахах

И мене мъ бройте. Визирам Brutal, Technical и Melodic.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дет Метъл 2 човека - 8%...направо паднах колко метали (дет) има тука я да си кажат

Kak be,3ма сме ве4е!хахахахах

И мене мъ бройте. Визирам Brutal, Technical и Melodic.

повечко сме вече :cheers::D:D ДЕТ Металика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

а така тоше, вече сме повече!!!

Дет метъл!!!!!!!!!!!!!! :cheers::D

 

Пиши на кирилица! Форума си има кирилизатор! Синьото копченце над полето записане на мнението!Аз давам право само на 2 мнения на латиница! После трия и наказвам!

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм съгласен с хората, които мислят че тази тема не е съвсем смислена, но въпреки това гласувах за блек защото много се накефих за китарните партии в последния албум на Cradle of Filth.Всъшност се двуомях дали те свирят блек или дет ама "цъкнах" блек...абе нали написах....д***ба фермана :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като се замисля темата маи е малко бесмислена...ми то като се погледне аватара на подчти всеки се вийда по някакъв начин какво харесва(като стил)...а и какво значение има кои стил колко гласа ще събере...това ли ще е наи слушания или нещо ми убягва....може би по рано трябваше да се замисля за това :think: :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично слагам на Блек-а щот мие в кръвта  :happy:

е тва блека ако е неква музика аз съм паганини на китарата...

 

 

иначе траш хевито и сичките им произволни....

Редактирано от KILL_EM_ALL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ядрен пънк,канцерогенен траш иТЕРОРИСТИЧЕН джаzzzzzz. от метъла се затъпява тва е положението

ми да като затъпееш от метала почваш да слушаш пънк

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е тва блека ако е неква музика аз съм паганини на китарата...

Подобни изцепки не са интересни, не го ли разбрахте? Ти явно си чул 2-3 апокрифни групички и си си извадил напълно грешен извод. Блек-ът е много разнообразен стил с адски много групи и просто не можеш без да си чул поне по-няколко представителя на основните течения да правиш такива изводи(а съм сигурен, че не си). Освен това - кой си ти, че да казваш кое е музика и кое не е?

Каво те накара да мислиш така? Очаквам сериозна аргументация, а не празни приказки, показващи липса на каквато и да е информация. :evil:

 

За изцепката относно пънк-а...нека някой друг коментира, че нямам нерви :happy:

 

По-темата: След Death, китарите най-много ми харесват в Thrash, Progressive(в него само китарите май ми харесват :P). В блек-а също има много добри китари, както и много пръдни. (лично мнение).

Редактирано от st0rmblastt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.