Jump to content
Българският форум за музиканти

черни резонасни кожи


Recommended Posts

Rising Force Co. (основана 1991г.) дистрибутират продуктите на J.D'Addario от 1992г. (до 1997г. като изключителен дистрибутор).

D'Addario закупуват марката Evans през 1995г.

Динакорд България (регистрирана 1995г.) започва внос на D'Addario и Evans в края на 2003г.

И до момента xxxx дистрибутира всички притежавани от D'Addario марки, включително Evans.

Горепосочената информация не отговаря на истината.

 

xxxx е единственият вносител водeщ борба с внасяните фалшиви продукти D'Addario (ментета - струни, аксесоари, кабели), предлагани, включително и от някои дилъри на D'Addario. (Фалшиви продукти са разпространявани и под марките Fender, GHS, Ernie Ball и други.)

от вашата фирма не бих купил и крушка за лампа, поне докато имам избор да поръчам или да купя от някаде другаде. мерси за рекламата но мисля че на повечето хора тук не им харесва изказвания като твоето- не така се печелят клиенти. май някаде из темите доста бяхте оплювани, не искам и тук да започва това.

 

мерси за отзивите за финансовата помощ, но това май ще е излишно, ако имате желание- съберете пари , купете каквото и да е, може и комплект палки даже(Галя свири с промарк-натуралният със зелените надписи и найлоновите топчета) и като идвате за концерта на скорпиънс можете лично да и ги подарите. иначе днес поръчвам кожите от голепосоченият тарикат Лалев. до края на семицата трябва да пристигнат. цялата манипулация ми излиза 112 лв. което за 7 резонантни кожи си е смешна цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ми се върти в главата я некой бонгос (или там както се вика), я некой готин микрофон да си озвучава касичката момичето, или просто некфи джунджурии - каубелче, ала бала....

 

а защо пък не по един билет за Sorpions, KORN, че дори и Incognito :think:

 

Xeм ще и останат ярки спомени от концертите, хем ще разправя на внуците....

 

е те такива работи :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте да се съберем на по бира до ден-два, преди да сме се разфърчали, примерно на Ариана или пред Народния, или д. знае къде, обсъжда се, дават се парите на място и екшън, батка...

Аре, спецовете по покупки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.