Jump to content
Българският форум за музиканти

черни резонасни кожи


Recommended Posts

здрасти,

значи понеже след 10-тина дни Галя ще се прибира обратно в БГ, искам да и направя малък подарък, тя от доста време май си мечтае да си окомплектова барабанкие с черни резонансни кожи и мсиля че това ще е идеалният подарък за "добре дошла" след преживяната катастрофа. днес ходих в динакорд обаче от ам ме сецнаха че трябвало да направя поръчка, бля бля бля и след иманяма 30 дни можело да се доставят.. във варненския фактор съм се отказал да питам , понеже знам че там по поръчка не работят а само каквото им се достави, тия дни имам работа и до софия. и ми беше интересно от каде мога да накупя кожите и да се прибера с тях без да чакам за доставка или най много да ги поръчам и да ми ги доставят в сравнително кратък срок.. незнма дали марката има значение, май важното е да са черни, размерите са както следва: 10",2х12",13",14",16" .. за барабанчето не съм сигурен дали ще се намери.. мерси предварително

 

п.п. понеже съм адски неориентиран в софия, при добро желание на някой съфорумник който знае каде могат да се вземат въпросните кожи, моля да ме придружи и да помогне в избора. почерпката от мен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

К.ре, за инфо ме няма - гъдулар съм; ако е зор за кинти да зарадваме момето и с нещо по-яко за "добре дошла", за здраве - организирай, давам веднага с кеф!

Аре, душегубци, да кажем "Наздраве!" на момичето с дар от сърце!

 

АЗ СЪМ "ЗА"

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе то парие са осигурени , даже и в излишък ще останаттака като сам си правил сметката(може за нещо друго). обаче в тая държава много трудно бе да намериш тва което ти трябва, то поръчки ли не щеш незнам си кво. там е проблема - в намирането за купуване, пари има , нема кво да се купи с тях. абе има още време, ама все пак гледам ги купя отрано. днес пак ще ходя в няколкото муз.Нагазина във варна да видя там кво е положението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен Evans (представени в бг от динакорд), единствените други черни резонансни кожи, които могат да се намерят, са Aquarian, но съм около 110% убеден, че Капъша не е внасял черни резонансни досега. Евентуално мога да говоря с него, но съм почти убеден, че няма да успее да ги внесе толкова бързо. Днес ще мина през магазина да го разпитам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

абе значи, тука във варна има един "евреин" викат му лалев, няма открит бизнес- магазин . работи с поръчки по е-маил или на четири очи и вчера като се видях с него обеща до седмица да внесе исканата от мен бройка кожи Евансиначе не продава скъпо понеже няма магазини и не плаща разни там такси или нз. какво е, ама си слага достатъчна надценка почти докато се изравнят цените като в музикалните магазини.. тъй понеже много не му вярвам за седмица да се справи ако някой му изкочи оферта пак да казва, вторник вечер или сряда сутринта пътувам за софия и ако дотогава не е изкочила някоя оферта от там ще трябва се пазаря с този субект лалев.

Редактирано от CheF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че всичката дистрибуция на Evans минава през динакорд, така че дали ще е директно през тях, или през страничен дилър, няма голямо значение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rising Force Co. (основана 1991г.) дистрибутират продуктите на J.D'Addario от 1992г. (до 1997г. като изключителен дистрибутор).

D'Addario закупуват марката Evans през 1995г.

Динакорд България (регистрирана 1995г.) започва внос на D'Addario и Evans в края на 2003г.

И до момента xxxx дистрибутира всички притежавани от D'Addario марки, включително Evans.

Горепосочената информация не отговаря на истината.

 

xxxx е единственият вносител водeщ борба с внасяните фалшиви продукти D'Addario (ментета - струни, аксесоари, кабели), предлагани, включително и от някои дилъри на D'Addario. (Фалшиви продукти са разпространявани и под марките Fender, GHS, Ernie Ball и други.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки високопарните приказки на разузнавателното подразделение на xxxx ко., днес бях в Динакорд и въпросните кожи ги има на склад и струват общо около 120 кинта (с отстъпката, която използвам).

 

Идеята ми е утре да ги взема, пък после да съберем по 2 кинта и да е подарък от всички. Съгласни?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз не знам как да пратя пари оттук, в смисъл ако пратя два кинта ще ме таксуват 10 за транзакцията :P ако някой даде аз ще го черпя две питиета или ш му ги върна кеш :P) Или и двете :godbless: След около 3 сеедмици...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.