Jump to content
Българският форум за музиканти

Robbie Williams - Angels


SprockeR

Recommended Posts

Какво мислите:

 

http://sprocker.data.bg/Sprocker%20-%20Angels.mp3

 

Мисля че имам напредък, особено със вибратото, доста успях да го намаля, разбира се има още много какво да се желае :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Английската ти дикция не ми харесва!Накрая на фразите като че ли вече нали се отпускаш и си отдъхваш така се чува.На припева даи повече чувство,някак си равно го пееш.На "Im lovin angels" ейнджъъс е много зле навсякъде из песента,She offers me и думата след това я чувам като пфрефрекшън.Главно критиките са ми към пройзношението,интонационно също не си съвсем чист,но това се оправя с практика.Моя съвет пей адски много пред микрофон,колкото и зле да звучи и колкото и после да ти се плаче и да не ти се занимава с музика,слушай и пей защото има огромен страх от микрофона в гласа ти!И аз бях така,но сега не ми пука.Друг съвет,като пееш пей прав,представи си на сцена разчупи се,дай всичко от себе си и изпълнението ти няма да е така равно.Това го приеми по-скоро като градивна критика,не като неодобрение!!!!Добре пееш и трябва да продължаваш!

 

 

ПС:Какъв е микрофона?

ПС2:Забравих........ааа да сетих се ,амм това ти го казвам ако ще пееш песента на сцена,апък иии попринцип къде са ти грешките в точно тази песен.

ПС3:Моето мнение е строго непрофесионално и е вредно за вашетп здраве,почти колкото да изпушите една кутия цигари,вземането му под внимание! :)

Редактирано от Huk40
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за подробната критика, точно това ми трябва за да мога да се подобрявам.

Поопринцип пея с много повече чувство, но напоследък все повече работя над техниката си на пеене и от много внимание в детайлите ми се губи и чувството.

Чувство винаги мога да вкарам, това никога не ми е било проблем, затова предпочитам да изгладя други проблеми първо.

 

Друг съвет,като пееш пей прав,представи си на сцена разчупи се,дай всичко от себе си и изпълнението ти няма да е така равно.
точно така пея когато го правя просто ей така, но както горе казах като започна по-сериозно и това ми пречи за сега. :hysterical:

 

Накрая на фразите като че ли вече нали се отпускаш и си отдъхваш така се чува

 

Мерси сега като го каза, наистина така звучи, не знам защо така се е получило.

 

Благодаря за подробния коментар :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Първо - пеенето като начало е комбинация от ритъм и мелодиия

Имаш сериозни проблеми и с двете неща Някой хора са по музикални от друго но с работа всичко става

Ритмиката не е в теб - вариантите са метроном или синбек На първо време пробваи синбек тази песен я има ако не можеш да я намериш пиши Следи да се ориентираш по музиката отбележи къде влизат думичките кога е слабо и кога силно време ако не ти е ясно какво е това чети с труд става информация-океан

След като изясниш ритмически нещата започни с мелодичните линии и фрази

Не се опитвай да имитираш чернилки това е песен изпята от бял Гледането на Мюзик Айдъл не във всички случай е полезно :hysterical:

 

Със сигурност ако намеренията ти относно пеенето са по сериозни трябва да увеличиш заниманията

Свиренето на инструмент е задължително!!!

 

УСПЕХ!

Редактирано от Caruso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво искаш да кажеш с това "Не се опитвай да имитираш чернилки"?

Никога не се опитвам да имитирам когото и да било, просто обичам так да пея.

 

За всичко останало съм съгласен, а сингбек имам, но май не е оригиналния инструментал и на някои места мелодията ме изненадва и затова не го ползвах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хъм.. акапелно е трудно да се пее, най-малко заради темпото и ритмиката, както се каза по-горе. Но тук аз чух да почваш да пееш различни части от песента в различна тоналност. Като за начало почни със сингбекове или с други музиканти. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един съвет, пусни си инструментала и пей върху него, отначалото я почваш доста високо, също и някъде във 2рия куплет. Хубаво е че вкарваш някои хубави извивки и вкарваш твой стил на доста места, но на места не звучи много добре, тоест малко се губи ефекта от песента (можеби защото го слушам в акапелен вариант). Имаш найстина голям напредък в това, което искаш да направиш, давай смело напред справяш се доста добре в сравнение с това, което бях чул преди време:hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.