Jump to content
Българският форум за музиканти

Митко Симеонов


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Отговори 47
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

То това видео е снимано преди тяхно участие във Варна,мисля че Драго(китариста)го е снимал!!

скоро 6те има завършена версия на този клип,този е само кратък-пробен клип!!

краката са му НЕВЕРОЯТНИ!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Нека опита.Да можеш да контролираш всеки мускул в тялото си те кара да достигаш до нови хоризонти... а и приливаш от енергия.Всеки забелязва яките ръце на Върджил :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още едно ново!!

http://www.youtube.com/watch?v=MWDEJGcEr6Q

 

Вихро , Митака е ходил доста на фитнес,особено преди по корабите като е бачкал , но се чувства добре в тези колограми!!

В момента до колкото знаме ходи когато има време , но да знаеш че свири със възможно най - тежките палки за мен (VATER - ASSAULT - Virgil Donati Signiture - L 16 3/8" D .625"

Преди 5-6 години и той свиреше с Dave Weckl червения модел палки и направо скочи на Virgil на палките , които както виждаш хич не са за подценяване!!аз в момента свиря с такива и съм изключително доволен , 2-3 месеца ми се взе акъла на ръцете , но пък звука и усещането са страхотни!!

ако го гледаш на живо най веоятно ще си промениш малко мнението , а като малък е тренирал и земна гимнастика , та може да контролира мускулите си доста добре според мен!!

айде до следващия клип!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разглеждам снимки от концерта на Акага и приятели и защо ми се струва,че са с Пърл-а на Митака????Кофти само,че на тях свири барабанист,който аз лично не харесвам......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разглеждам снимки от концерта на Акага и приятели и защо ми се струва,че са с Пърл-а на Митака????Кофти само,че на тях свири барабанист,който аз лично не харесвам......

 

Защото Митака ги продаде точно преди да тръгнем за Гренландия :thx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Едно ново клипче , изгледайте го , ни6то че качеството не е супер , има какво да се чуе!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=99teo4ULcVU...re=channel_page

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митко е поредното доказателството за тезата,че големите музиканти са големи хора на първо време.Точно от 2 приказки го разбрах!Накрая на едно клипче пишеше: "Thanks GOD we have Virgil Donati on this planet".Който го е писал е сбъркал името :) .А ако го е писал г-н Симеонов,значи излишно скромничи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, Митака е луд и на голям сет и на по-малък сет...просто колкото и големи думи да се кажат за този човек ще са малко, наистина! Той абсолютно си заслужава endorsment договорите с C&C Drums и Истанбул !  :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.