Jump to content
Българският форум за музиканти

Митко Симеонов


Recommended Posts

знам че може да ядосам много хора че пускам отделна тема,но според мен е важно да има тема за него,поне технически разгледан а може и музикално!!

ето 2 клипа от заснемането на клипа"КОЙ" на Сленг от различни ъгли!!има много интересни моменти особенно при смяната на водещата ръка на фуса,има и доста интересна подредба на скромния за клипа комплект барабани!!

 

 

 

ще сложа отново солото му от концерта на СЛЕНГ на Аполония 2002(може да греша зза годината ама не пише никъде от кога е за съжаление

 

 

Ето и първото негово видео което бях постнал отдавна и много хора го оплюха!!

 

 

с тези клипове искам само да покажа че и ние имаме доста добри барарбанисти от световно ниво!!

на клиповете има интересни идеи за подреждане на барабаните(разгледайте по детайлно различните подредби на барабаните)и доста интересни музикални решения!

утре ще сложа още 2 клипа че бавно се ъплоудват в Youtube!!

Коментирайте на воля!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 47
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

за мен най-добрия модерен дръмър в БГ , можеби само иво иванчев ми привлича вниманието така. нямам какво друго да коментирам, перфектна динамика и звукоизвличане,ефектно свирене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен такъв род информация е много полезна,особено като се има предвид,че барабанистите сме малко мързеливи по отношение на нотите и предпочитаме видеата:) Адски интересно е да наблюдаваш музикант с по-нетрадиционно мислене и по отношение подреждането на сета.

А за да се развие темата или по-скоро ми се иска да видя подобен род неизлъчвани записи,неща които не могат да се намерят и за други БГ барабанисти.Жалко е,че все зяпаме чуждото,а не виждаме и не говорим за нашите си талантливи музиканти.

Благодаря Данчо :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ето още 2 клипа със Сленг!!невероятно свирене от страна на Митака,брилянтни брейкове и нечовеешки сет!!

тук за да затворя устата на всики завистници свири невероятно с бандата,напук на всички които казват че не можел да свири нормално с група!!!

 

 

надявам се скоро да постна нови свежи клипове от тази година!!

На тези клипове Митко свири със стария си сет YAMAHA RECORDING SUTOM с Dave Weckl барабанче и с Zildjian чинели!

Успех на всички!!

Благодаря на Вихро за добрите думи,много си прав , както винаги!РЕСПЕКТ!!!!

Редактирано от drumvarna
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Страхотно свирене! Дейв Уекъл сигничъра кърти,btw :icon_shithappens: ! А на онзи сет Pearl,който е с Sabian Saturation crash-овете на видеото със солото,което беше постнал отдавна там с какво барабанче е?

Редактирано от drummer_93
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Pearl,но не се произвежда серийно!

сета си го е поръчвал направо във завода на PEARL в Япония и барабанчето е 12Х5.5 или 6.5,но тий си го е измислил размера!

касата от същия сет няма холдер за томовете и звукът и е покъртителен!!!

Митко интересно си смени изцяло барабаните и чинелите,а това не е малка стъпка за барабанист като него!!!

малко робува на вкуса на идолите си(Weckl свири със Yamaha Recording custom и zildjian а Virgil с Pearl i Sabian)но и двата избора са повече от сполучливи!!не съм го питал дали е точно заради това,но аз поне така мисля!!

Редактирано от drumvarna
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето ги всички клипове на едно място!!

СОЛА:

второто не е ча соло,ама все пак!!!

 

Концерт със СЛЕНГ:

 

Видео клип от различни ъгли заснет!!

http://www.youtube.com/watch?v=EaU_tY9aAxo...feature=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен барабанист!

 

drumvarna, тези които казват, че Митко не можел да свири са музикални инвалиди :))

 

кажи им следващият път да си бръкнат ф дупенцата и да си помиришат пръсчаата :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен барабанист!

 

drumvarna, тези които казват, че Митко не можел да свири са музикални инвалиди :cheers2:)

 

кажи им следващият път да си бръкнат ф дупенцата и да си помиришат пръсчаата :thumbs_up:))

 

Както винаги си много идеен ,хлапе.На мен пък не ми е от любимите дръмъри.И все пак не съм започнал да го плюя.Това си е мое мнение.Добър е, техничен ,но не ме грабва.А това дали е поръчал Пърла от завода или от дилър за мен няма особенно значение.Но бих бил благодарен ако ми кажете какъв е модела на Пърла.Подозирам 4е е някакъв МАСТЪРС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си има собствено мнение.Модела е Мастърс,MRX ако не се лъжа.

Но аз бих искал да питам Данчо за друго нещо.

За мен Митко е може би най-екстравагантния барабанист в БГ и притежаваше най-шантавия сет/като подредба/

Интересно ми е,ако имаш повече информация относно спецификациите на стария му сет-Ямаха.Размерите на барабаните,моделите на чинелите и въобще всеки детайл от оборудването което е ползвал.Разбира се снимков материал би бил също от голяма полза.

Все пак темата е за конкретен човек и може би ще е готино да се реализира по начина на сайтовете на известните барабанисти от които се учим.

Мерси предварително :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^^ Аз мисля и съм убеден, че няма български формат/банда, в която Митака да разгърне пълния си потенциал. Всякакви други приказки - ама как, ама кой, ама що ... са просто безсмислени.

 

Наздраве за Митака - и все повече такива хора да има в БГ!

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и въобще всеки детайл от оборудването което е ползвал.Разбира се снимков материал би бил също от голяма полза.

Мерси предварително :bravo:

 

+1 :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

JOSSBLASTING мисля че има разлика дали си ходил във завода на PEARL и си си конструирал(имам предвид да си извереш размерите)сам сета и не мисля че всеки дилър има на разположение всичките размери на всички барабани!В завода можеш да си измислиш размер който не с епроизвежда,както е с барабанчето от въпросния сет!!това че живееш в USA не ти дава никакво право да се изказваш така!!ако за теб няма разлика от заавод и доставчик,както е предполагам със всички американски идиоти(не се обиждай) за мен лично има!!избора и достъпа до инструмента е съвсем друг!!

за YAMAHA-та ще гледам да събера информация ако не пълна то,поне приблизително!!

"^^ Аз мисля и съм убеден, че няма български формат/банда, в която Митака да разгърне пълния си потенциал. Всякакви други приказки - ама как, ама кой, ама що ... са просто безсмислени" - ето това е приказка :godbless:))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.