Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Е това не съм се надявал да стане никога....По някаква случайност мен в Гренландско списание...хахахаха..А пиквалейто си върти накъдето си иска тея снимки

 

16351402087245619061337853446WihHDTLUfvKDrP40v6c3.JPG

Редактирано от rudibass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да ме интервюират, с мнение за наскоро състоялия се народен овцевъдски събор и фотосесия в списание ' Овчарят днес'. Имам какво да кажа за популацията на Плевенска черноглава млечна овца... След това разшитено интервю-автобиография в Струмска слава ,как съм допринесъл за Рок енд Рол живота във Вход А на 49-ти блок в Кюстендил ...А Гога ...косата си е мойта ама с червен перчем ..Бех като покемон хахахахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

11670763957146158291339050291I9TKG4pTkGAIbiC9kU3i.JPG

 

Вчера имах удоволствието да слушам и да се снимам с Хуан Себастиан Гарсия-Ерерос ...Жесток нечовешки басист ..свирил е с Джей Ло К. Агилера, Елтън Джон, и се някви такива звезди хехехе..Размаза ме момчето от свитене...Странно... говореше Немски...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Размазаната десна кунка е от откаченото клептънско вибрато,демек,палеца не опира в грифа,Маршъла зад мен е на 3,което не попречи на оТзвучителя да крещи посред свирнята да се намаля,май имаше тема за отзвучителите,но нема ли кой да ги просвети ,че лампата ако не мине 2-3 не отпушва и не звучи и не е вариант да те вдигнат в монитора,защото китара и амп са една система,фийдбек и т.н.1535676135946382361339573660RavFAdVugOu5dwOqNnbo.JPG159091818319944772501339573369WZOlKNHoA0lDBIWK2crb.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:coolp:

Всеки лампов Маршал трябва да е на 5-6 мин., за да звучи жизнерадостно, иначе звучи тъжно. Така е то и така ще бъде.

Решението за оТзвучителите е:

1. http://www.clearsonic.com/assets/A3-3_new.jpg

2. -10/-15/-20dB копчето на пулта, намира се около потенциометъра за входното ниво.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не,бе,сложили пулта да 10 метра от сцената и се опитват да изкарат звук като от домашна уредба,като си говорим даже да не викаме - тихичко,и кабинета като е точно срещу оТзвучителя му бърка в здравето както се казва,има стара приказка - това е усилвател,не намалител - дигай микрофоните и прави мощен рок саунд,писна ми от тия келеши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Каката отзад да не е певица :singer: ?

Не я ли познаваш,Мери - тя е професионална певица и пее убийствено,основно рокендрол,джаз и такива музики..

едит - това че е блондинка не я прави тъпа,много весела и забавна жена е,поне от 20 години се познаваме.

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.