Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

^Който си купи тениска Гарланд, получава трите продукта!!!

Как ме е яд, че изтарвах тази Коледна промоция. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получих си новото безжично дистанционно за фотоапарата и в 4:00 през нощта ква друга глупост може да ми хрумне, освен да го пробвам на себе си...

 

y_1323740475_DSC_4441-Edit-Edit.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^мнооого добра :)

 

Снимката я прави фотографа, а CyberGene ги разбира тези неща, това какъв е фотоапарата в повечето случаи има известно значение, но обикновено не такова каквото си мислят повечето хора, виждайки някой с DSLR & 24-70 буркан :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси :) Снимано е с Nikon D700 (и обектив 24-70/2.8 между другото :D ), но всъщност е доста фотошопирано наистина.

 

Мислех да отговоря на лични, но пък темата е за самопредставяне в снимки, което в дадени случаи би включвало и самоснимане, затова ще обясня за дистанционното. Моето е Vello FreeWave Wireless Remote Shutter Release, поръчах си го от този сайт, който е линкнат, познат ми го донесе от Щатите. Иначе дистанционни се намират лесно, има много в България, а специално за Nikon D90 като на сънчу има оригинално никонско, което е много евтино и много добро, но мизерниците са решили, че на по-високия клас тела като на D700 трябва да си купиш мегаскъпото им дистанционно, с което ме подразниха, затова си купих third party. Хубавото в случая е, че това дистанционно не е оптично, а е с радиовълни, така че работи и през няколко стаи, през стени, на доста голямо разстояние, абе може да му се намерят много приложения. А копчето за снимане има и "полусъединител", с който можеш да фокусираш. За тия пари е просто супер! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Ти прави, струва и пак си върна Д700-ката и с право - страхотно тяло. Имал съм няколко пъти удоволствието да го използвам. За обектива няма какво да говорим - (мислех си че е 35 мм бтв) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това да си продам стария D700 беше голяма грешка, за която не спрях да съжалявам, затова накрая все пак я поправих ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DSCF6984.jpg

Скоро не съм се идентифицирала в темата, фотографа е фокусирал всичко друго, но не и мен... и тази от преди месец от ганджаландия, една кофа ме преследваше през цялото време, трева навсякъде и крави и колелата на дядо ми от балканската фул :D

DSCF6747.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

025920408.jpg?r=0

 

025920409.jpg?r=0

 

Две снимки от участието във Fans (14.12) - сплит с новата банда на Марин ( Bulby) - Roni&The Vultures.

Е, Мери Крисмас...и другите Мерита :D;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.