Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Дата: 23-09-2008.

Тип сделка: Продажба.

Продукт: Тунер за китара/бас Quick Tune QT-15.

Впечатления: Отлична комуникция и никакви проблеми!

Оценка: Отличен 6! Ако скалата имаше повече, щеше да му дам максимума.....

Силно го препоръчвам :greenangel:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Baby Thomas е Фен!

Дата: Не помня :recourse:

Тип сделка: Покупка

Продукт: Струни Elixir 11-49

Впечатления: Поръчвах от него такъв размер, който нямаше в наличност, но той бързо поръча и ги прати веднага след като ги получи. След това хубустниците от Еконт някъде ми бяха затрили пратката, но се свързах с Цецо и той отиде и взе номера на пратката, за да мога аз да ходя да се разправям с Еконт. Точен, коректен, бРЪз :)

Оценка: 6 + три фанти и буркан Nucrema :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: Преди около месец

Тип: Покупка

Стока: струни Елексир

Впечатления: Е, цепи си мрака момчето. Ако така се бачка навсякъде в БГ-то и няма да имаме икономически проблеми.

:greenangel:

След това хубустниците от Еконт някъде ми бяха затрили пратката, но се свързах с Цецо и той отиде и взе номера на пратката, за да мога аз да ходя да се разправям с Еконт.

Не ги ползвайте тея бе.. И чеп за зеле не стаа от тях. Вчера (надявам се за последен път) опрях до тях и пак проблем. :greenangel::(:)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата:03.12.2008г.

Тип сделка:Покупка

Продукт:Струни D′Addario EJ45 Pro-Arte

Оценка:Разбира се,ОТЛИЧЕН :):thumbup::):D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: Не помня , някъде средата -края на ноември...

Продукт: Струни Augustine

Впечатления: Безпроблемна комуникация , струните дойдоха на време , без никакви проблеми , прилежно опаковани и така нататък.Отново ще пазарувам от него!

Оценка: Максимална !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: 21.01.2009 г.

Продукт: бас китара Yamaha RBX 250, употребявана от продавача

Впечатления: комуникация на очаквано високо ниво, коректност във всяко отношение - от чудесната обява в борсата до експедитивното пускане, съответно получаване по куриер на стоката от Русе в София - всичко за по-малко от 24 часа. Лично отношение към стоката и купувача - от лична грижа към китарата през съвети за поддръжката и в същия вид занапред. Baby Thomas няма недоволни клиенти!

Оценка: Максимална!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата:30.01.2009 г.

Тип сделка:Покупка.

Продукт:Elixir Nanoweb Acoustic Guitar 11-52

Впечатления:Струните не бяха в наличност,но след проявеният от мен интерес,той ги поръча и ми ги прати по еконт.Днес пристигнаха.Нямаше никакви проблеми.Супер много съм доволен :greenangel::lol: .

Оценка:Определено ще продължа да си набавям струните от него,ОТЛИЧЕН!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата - няколко са

Тип сделка - покупка

Продукт - струни Еликсир - два пъти, лампи 12АХ7, бонус перца

За мен Цецо е топ-търговеца на форума! Нещата винаги пристигат супер бързо, може да се поръча какво ли не, комуникацията по ICQ и телефон винаги оставя приятно чувство от общуване с интелигентен и честен човек. Няколко пъти съм се консултирал с него по различни въпроси, винаги е готов да помогне. Последния път дори ми поръча единична Elixir струна "А" за бас, което ще ми е от голяма полза.

Оценка - най-високата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшен пичага, препоръчвам с много ръце вдигнати :cheers2: Пазарувал съм струни преди от него, мега-коректно отношение!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: 03.23.2009

Тип сделка: Покупка.

Продукт: Струни Elixir с nanoweb покритие - мноооо' яки :lol:.

Не сме комуникирали много много, но това не пречеше човека да остави много добро впечатление у мен!

Оценка: 6+!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата:По миналата седмица

Тип сделка: Покупка.

Продукт: 2 комплекта Струни Elixir за акустарка

Много е приятно да се пазарува така с точен човек, писах му на скайпа и всичко стана за около 2-3 минути.Струните бяха изпратени в уречения ден, имаше забавяне, за което вина има Е-конт, бяха замотали пратката според един фредн който работи при тях.

Оценка: 6+!И за в бъдеще ще си вземам струни от него. Препоръчвам с две ръце, два крака. :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата:23.03.2009

Тип сделка:Покупка

Продукт:Augustine Red Set - Hard

Впечатления:Без никакви проблеми :) !Всичко е мега точно както и миналите пъти ;) .

Оценка:Е как иначе,ОТЛИЧЕН :) :) :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: 07.04.2009

Продукт: DR Black Beauties 45-105

Впечатления: За повторен път се убеждавам че е пълно удоволствие да се работи с него!

На единия ден струните пристигнаха при него, на следващия бяха на баса ми. Просто Отличен!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: 07.04.2009

Продукт: Elixir 0.12-0.53 acoustic guitar strings

нямаше ги в наличност и ги поръча, изпрати ми ги веднага, спаси ме от по-некачествения вариант, с който бях за известно време :(

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: 10.06.2009

Продукт: Единична струна за бас Elixir .125

Впечатления: Човека гради сериозно име на адекватен и почтен търговец, сделката протече гладко и бързо. Препоръчвам го и смятам самият аз да се възползвам отново, когато имам нужда.

Оценка: Отиличен 6, 10/10, А+ и т.н.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.