Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Дата: 14.10.2007

Тип сделка:Покупка

Продукт:M-Audio 2496 Audiophile PCI Sound Card

Впечатления: Свързах се с човека, даде ми данните си, дълго време обсъждахме продукта от който бях заинтригуван, в случая звукова карта за десктоп Аудио-фил. Изключително коректен в информацията за продукта, както и за състоянието на картата. Доволен съм от търпението което прояви към мен.

Оценка: Препоръчвам го <_<

Редактирано от Vortex

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: не помня кога

Купих си струни от Baby Thomas, никакви проблеми не съм имал. Освен това на няколко пъти ми помага за разни неща при покупки за което съм му много благодарен.

Лично мое мнение, че е много точен пич!!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата:07.12.2007

Тип сделка: Покупка

Продукт: GFS Lil' Killer

Впечатления: Изключително коректен човек! Както в информацията която даде за адаптерчето, така и за доставката. Още един голям плюс е изключителното му търпение към всичките ми допълнителни въпроси. Препоръчвам го на всеки! :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: 20.12.2007 (днес)

Продукт: Technics SM-AC1200 MIDI Sound Modul / Sequencer

Впечатления: Аз на негово място сигруно щях да се гръмна ако ми зададат толкова много въпроси :) Добре , че е издръжлив , че имах много да питам . Сега се радвам на нова придобивка. Общо взето само по ICQ уредихме нещата , преди това от него си бях вземал струни , та се знаехме :) Модула е жив и здрав , нямам забележки .

Оценка: Препоръчвам го с три ръце и един крак :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

28.12.2007г.Покупка на микрофон Shure SM57.Беше доставен по куриер.100%коректност.Препоръчвам го.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: 07.01.2007

Продукт: Струни за ел.китара Elixir

Впечатления: Вече 2-ри път купувам струни - много точен пич, и за лаф става и за работа перфектно

Оценка: 10 от 10 - аз ЩЕ търгувам с този човек отново - точен е и си държи на думата - препоръчвам го

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: 03-01-2008.

Продукт: Струни Elixir за ел. китара.

Впечатления: Отново ще търгувам с него! Ясни са му нещата и хвърля яките оферти!

Оценка: 6+

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата:16.1.2008 г.

Тип сделка:покупка

Продукт:струни-5 компл.

Впечатления:Много точен в изпълнение

на поръчката.Никакви проблеми.

Оценка:Препоръчвам го.Естествено-6.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: лятото на 2007г

Продукт: Струни Elixir и D'Addario

Впечатления: Отлични. Нещата които съм си купувал от него винаги са били качествени, а на всичко отгоре към струните имаше и подарък - перца. Смятам и за в бъдеще да се възползвам от офертите му.

Оценка: 6+ Препоръчвам го.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе няма грешка Baby-то :thumbs_up:

Пак ще си пазаря от него

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах щастието да купя от BabyThomas. Страшен пич, помогна ми откъм едни адаптори... и винаги дава жестоки оферти.

Останал съм одавна с впечатление за сериозен човек ;)

Айде поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: 27. Януари 2008г

Продукт: Микрофон Shure Sm57

Впечатления: Писах му ЛС в събота, отговори ми същия ден, прати микрофона в понеделник и във вторник вече е при мен. Пристигна добре опакован и без забележки.

Оценка: Абсолютно точен човек. По-сигурно и приятно е да пазаруваш от него отколкото от магазин :cheers2:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата:06.02.08

Тип сделка:продажба,но не съвсем,помолих го да ми намери едни струни,които почти не се намират в БГ

Впечатления:Струните бяха Thomastik flatwound и до сега ги поръчвах на някой ако ходи до чужбина,не се намират лесно в БГ,даже хич.Помолих да ги поръча,той много охотно прие,даде ми супер цена и днес пристигнаха.Благодаря му,че ми се довери,тва са струни за по 32 лева комплекта

Оценка:категорично 6+

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата:06.02.08

Тип сделка: Покупка на струни

Впечатления: Мина отлично, имаше перцета подарък, получих струните на следващия ден. :greenangel:

Оценка: 10/10

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.