Jump to content
Българският форум за музиканти

Adxok като Ad-hoc


Recommended Posts

  • Отговори 48
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Направо ме разбиваш с невежеството си, jFog... :read:

остава сега да кажеш че има и готови формули от гами за създаване на абсолютния хит и направо ще ме утрепеш вече :read:

 

:):):)

невежа е баба ти!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо ме разбиваш с невежеството си, jFog...  :read:

остава сега да кажеш че има и готови формули от гами за създаване на абсолютния хит и направо ще ме утрепеш вече :read:

 

:lol::lol::lol:

невежа е баба ти!!! :godbless:

Ама как само си извърташ темичките. Спокойно, не съм толкоз малък, че да се хващам на провокациики!

 

Слушай тук къв кавър напрайх вчера и не ме занимавай с евтини формули за вечния хит и шлагер. Аз съм по по-различната музика:

 

http://mail.dir.bg/~adxok/3Libras.mp3

 

Оригиналът е на A Perfect Circle.

Само на компютър го напрайх. Нищо не съм свирил в тва парче!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да се плашункаш сея кви провокации, просто ми стана смешно и продължава да ми бъде, сори ама аз не вярвам в ''религиозните заблуди'' :pray: ти си вервай колкото си искаш небесни монихроми ,други мономиерди тнтн всеки луд с номера си.

 

п.с.хубаво парче си сковал макар и с малко нервна китара :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малиии, jFog... за кви mierdas (говна) говориш бе, момко!?

Нещо за религии да съм споменавал?!

 

Религиите са огромна тема и не са за всеки.

Само ще ти дам един съвет: Преди да отречеш нещо, хубаво го проучи и разгледай детайлно! Иначе си просто една овчица...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и религиозните заблуди и миердите са ми станали част от речника и са се превърнали просто в универсални изрази.

всеки луд с номера си както казах влизам в раздела тука да видя някоя снимка нищо друго за ташака реших да ти прочета тремата и се посрах от смях ко да напрая , просто ме разката с ония картинки и акорди на слънцето.няма значение

няма нужда да си мерим тука интелектуалните пишки на никви странични теми

аз спирам до тук :godbless:

няма смисъл да ми обясняваш нищо :read:

отдавна съм намерил себеси:read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо ме разбиваш с невежеството си, jFog... :read:

 

Виж Небесният Монохорд:

 

elements.jpgcelestial.jpg

само не са заяждай с jFog....той е един от малкото пичове във форума

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете за нескромността, но пускам още една!

Голям троен фрактал на Джулия (изобразява се с компютър... на ръка и лист е доста трудно!)

 

Enormous1.jpg

 

Това всъщност са част от нещата, които ме накараха да правя някаква музика, макр и само за себе си!

Не знам за вас, но аз гледах предаване по дискавъри ченъл за хората, които го правят. Там нагледно направиха едно такова. Всъщност се правят доста лесно, само с двама души и въже. За по-сложните фигури са били 5ма де. Иначе те тия неща викат "ги правиме още от края на 80-те та чак до 1999 но ни писна". Всъщност доста са забавни ;) Разправяха за първия път когато го направили (през нощта) как на другия ден някакви "специалисти" го нарекли "паранормално явление" :metalist::headbang::headbang::headbang:B);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, да... Фалшификаторите (т.нар. екип Сатана-създателите) наистина са доста смешни чичковци. Особено като се загледа човек в самите стъбла: изпомачкани, строшени, огънати на всякакви страни. А ако се случи да използват и плоски дъски (за дане личат стъпките им все пак) положението става трагично: еластичността на стъблата се проявява на следващия ден и всичко в "кръговете" им заприличва на разчорлена бабичка.

 

Само вметка: при действителните кръгови формации, снопове от класове са усукани един в друг по подобие на разтеглена двойна спирала (представете си молекулата на ДНК, ама с повечко съставни спиралки - стъблата). Да не говорим пък за остатъчните странични явления: животните ги заобикалят, комарите и мухите умират в полет над тях и т.н. Нещо, което във филма на дискавъри едва ли са ти показали. Спокойно де, този филм и аз съм го гледал и умрях от смях. А, както казах, има доста фалшификации!!! Включително и една доста сполучлива направена от екип на покйния вече фантаст Артър Кларк. Но дори и самия той е признал поражението си.

 

Все пак не забравяйте:

Дискавъри е научно-популярен тв канал. Там с изследователска дейност не се занимават! Половината информация за нещо е най-лошото нещо за каквото и да било... Там има и филм за това как се правят страхотни мотори-чопър. Е, попитай някой механик автоманияк какво мисли за същината на тоя филм и не е ли това поредното шоу!?

Редактирано от adXok
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ето това е най-доброто от ениалните творци:

 

uk2004as.jpg

 

Или може би това:

 

uk2003av.jpg

 

 

 

Разликата (мисля, че с просто око се вижда как стъблата са подредени и полегнали в кръгова поредица от снопове), макар и тази формация да не изпъква с кой знае каква сложност... нали?!:

 

 

 

uk2001du.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.