Jump to content
Българският форум за музиканти

Кратък гид за начинаещи певци


Recommended Posts

Evtim Djerekarov ! Разбрах те... уча се винаги от всички,благодаря ! Успехи от мен : ))))

 

 

Вяра Иванова,добре заварили! :)

приятно ми е да се запознаем Анна се казвам !

хихи така де .. има си неща, с които не съм съгласна имах пред вид  , и също които казваш, но предполагам , че няма да се стигне до консенсус, тъй като са конкретните термини , употреба на понятия и тн ! (че диафрагмета не е мускул,които можем да управляваме, че няма резонарторни кухини в челото, резонаторите на гръдния кош са костите )Иначе в основен смисъл кзваме едно и също в случая! : )

Хубава вечер :)))))

Редактирано от Sora Namo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхм ... Дали разбрах какво си написала?

Значи "Никой нищо конктретно не казва по темата в крайна сметка" в първия ти пост да се чете : Така де, нямам с какво да допринеса към темата, но за да се включа ще заявя, че нищо от написаното в темата не е конкретно по темата, макар че всъщност трябваше да напиша, че "има си неща, с които не съм съгласна имах пред вид".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

охооооо , шах и мат с пешката, тооолкова сложна мисъл нямам !!! Явно ти трябва занимание,трябва да се признае, че си видяла тънката нишка на всичко  ;)

Така да бъде , няма претенции! Права си   :)

Редактирано от Sora Namo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боже ти 

Sora Namo, направо незнам от къде падаш.
То ако нямаше такива техники и свиване на гласни връзки, значи по твое мнение рока и метъла не съществуват.
Нали за това Аксел Роуз има няколко операций на гласните връзки ...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не одобрявам "напрегнат " начин на пеене , именно това е което казвам , че всеки глас има собствена стойност , това , че велики рокаджии пеят по е определен начин не означава , че всеки може , то е до анатомия , дух , душа .... Ако беше инак всеки щеше да го може ;) Нека не гледаме монетата като една или друга страна тя има стойност , идентичност.Не виждам смисъл да се напъват каквито и да е струни , за да се постигне нещо ! Браво за темата и добре е това , което си написал в началото като грижа за гласа,аз самата се уча от такива съвети

 

 

: )))))))Поздрави 

 

А с тая корна дето си я вдигнала, я вземи ми обясни кой хеви метъл певец не пее "напрегнато"? Много ми е интересно да знам какво точно пеене харесваш и с какво точно пеене са занимаваш. И ми обясни в действителност какво искаш да кажеш с този пост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вашето менение от всяко дърво може да стане свирка, щото като се напъне и ще пее хеви метъл !!!!!!!!!! 

Щом назорването е изведено като най-важно :D

Редактирано от Sora Namo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ......spd7693

 

Не бива да се бърка метъл музиката с рок музика от двата бранша мога дам примери с велики, ама наистина грандиозни хора, пред които само мога да замълча! Не те знам кой си и не искам да знам , но явно снимката ми с короната е по-добре от нищо !Смешно в случаят е само поведението  , а е трагико комично положението! При още един коментар от теб отпратен до мен , ще се свържа с администраторите! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, така вече съм съгласен! :D  И няма нужда да се свързваш с тях, под модераторски контрол съм. Щом са ми пуснали съобщението, значи не съм нарушил никое правило. И понеже и аз не те знам коя си и не ме интересува, ще те посъветвам и ти да не пишеш повече по мой адрес. Хайде сега по живо по здраво. :butcher:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 7 months later...

Също така не яжте млечни продукти, не консумирайте много студени или много горещи неща, яжте люто повече, отколкото можете да понесете и пийте Йегер на поразия. Заниманията по пеене да са най-много по 2 часа на ден.. и, абе, като се замисля, най-добре недейте да пеете... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Според мен това е полезно за начинаещите, както и е написано.Затова не смятам, че има нещо, което да се критикува, след като това е за новаци в пеенето, които искат да започнат отнякъде.Полезно и невредимо !  :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.