Jump to content
Българският форум за музиканти

Най добрия лютиер за китари в БГ


Black Bird

Recommended Posts

Снощи си взех от Пламен Иванов новия Ибанез рг2550.

Дадох я да e сетъпне...грифа, нута, разни тънкости за които пише в ибанеаз рулез

но не са за всеки :metalist:

...

след като я взех чак в 12:00 нощно време не я познах...

просто пинах истинск ииснтрумент....

 

след транспорта по океаните тръст рода искаше пипане....

колкото и да е скъпа жалко но пристигна не по мой вкус....

 

ако някой му трябва истински майстор който също е страхотен китарист...

и не иска всеки да му бърника иснтрумента...асеновград е близо до пловдив.

 

 

 

 

 

давам телефона му без негово съгласие но едва ли

ще има против

:green:

 

тел. 0897 867 210, Пламен Иванов, Асеновград

 

 

Това за мен е най добрия...сменял м ие позиции 5 пъти до сега

никога не личи че е пипана китарата....!!!!!

 

 

а ето един кратък клип с гадно видео как свири китарата след сетването

http://www.cmusicforum.com/dimitar/rg2550.wmv

 

забележете тремолото ръмжи та се къса

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 101
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

скъпо ли взема

ами да м исетне грифа нута и т.н....около 40 лв говоря само за въртяне на болтчета-болтове и малко пипане на позициите :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скъпо ли взема

ами да м исетне грифа нута и т.н....около 40 лв говоря само за въртяне на болтчета-болтове и малко пипане на позициите :rolleyes:

тои работи ли ако да ше си поръчам китара при него :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скъпо ли взема

ами да м исетне грифа нута и т.н....около 40 лв говоря само за въртяне на болтчета-болтове и малко пипане на позициите :rolleyes:

тои работи ли ако да ше си поръчам китара при него :inlove:

работи брато.

в една тучна барачка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скъпо ли взема

ами да м исетне грифа нута и т.н....около 40 лв говоря само за въртяне на болтчета-болтове и малко пипане на позициите ;)

тои работи ли ако да ше си поръчам китара при него :inlove:

работи брато.

в една тучна барачка...

ша го посета лично скоро а и тебе нема да та подмина ше са видим :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Във Варна има един пич, действащ музикант още!

Невероятен майстор/лютиер, и едва ли по-слаб от асеновградския! :rolleyes:

Прави акустични китари от супер материали, които внася само отвън.

Тунизирал ми е акустичните Овейшъни, освен това ми е сменял позииции също на много скъпи ел. инструменти - резултата е един - ПЕРФЕКТНА РАБОТА отвсякъде! Отделно пък е невероятен пич (като човек) - разбран и търпелив!

Та на който му е по-близо и иска - ето и телефона му:

 

+052 606265

+887 522322

 

Казва се БОЯН и му се носи славата по Варненскуту крайбрежее ;)

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата Пламен Иванов, мога да кажа, че е много добър наистина!!! Свирил съм на 2 негови инструмента (1 китара и 1 бас). Страхотно направени са!! Но най-добре питайте Фена за мнение!!!! ;):rolleyes:

 

Той има и в Пловдив студио!!

 

Но в Пловдив има още един много добър майстор и това е Иван Вълчинов, бившия басист на Фул Макс!!! Доста по-сериозен и взима по-евтино!!!!

 

Аре УСПЕХ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
По темата Пламен Иванов, мога да кажа, че е много добър наистина!!! Свирил съм на 2 негови инструмента (1 китара и 1 бас). Страхотно направени са!! Но най-добре питайте Фена за мнение!!!!  :P  :godbless:

 

Той има и в Пловдив студио!!

 

Но в Пловдив има още един много добър майстор и това е Иван Вълчинов, бившия басист на Фул Макс!!! Доста по-сериозен и взима по-евтино!!!!

 

Аре УСПЕХ!!!

Басиста го знаем...

говоря за възрастни хора с опит ...

 

Виждал съм ибанез жем копие правено от иван

май на Жоро Камбарев

ибеше само копие на картинка....

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата Пламен Иванов, мога да кажа, че е много добър наистина!!! Свирил съм на 2 негови инструмента (1 китара и 1 бас). Страхотно направени са!! Но най-добре питайте Фена за мнение!!!! :happy::P

 

Той има и в Пловдив студио!!

 

Но в Пловдив има още един много добър майстор и това е Иван Вълчинов, бившия басист на Фул Макс!!! Доста по-сериозен и взима по-евтино!!!!

 

Аре УСПЕХ!!!

аз сум свирил на негов инструмент за малко и мога да кажа че по добър инструмент не съм пипал аз знаех че тои вече не се занимава. със сигурност ше си поръчам китара при него the best :happy::godbless::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
По темата Пламен Иванов, мога да кажа, че е много добър наистина!!! Свирил съм на 2 негови инструмента (1 китара и 1 бас). Страхотно направени са!! Но най-добре питайте Фена за мнение!!!!  :happy:  :happy:

 

Той има и в Пловдив студио!!

 

Но в Пловдив има още един много добър майстор и това е Иван Вълчинов, бившия басист на Фул Макс!!! Доста по-сериозен и взима по-евтино!!!!

 

Аре УСПЕХ!!!

аз сум свирил на негов инструмент за малко и мога да кажа че по добър инструмент не съм пипал аз знаех че тои вече не се занимава. със сигурност ше си поръчам китара при него the best :P:godbless::godbless:

я ше та заведа на неговата ливада

да попасем :bravo:

 

новия ми тучен еБанез го направи като по НОВ

хахах

 

:bravo:

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пламен определено е много добър,но има няколко недостатъка:P

1) доста пие и работи много бавно!работа която може да свърши за 1 ден, той я върши за 1 седмица! :godbless: А ако си поръчаш китара при него ще има да чакаш "дървото да ти изсъхне" 2 години :happy: Иначе и мойте китарки ги е "НАПАСВАЛ" и съм бил много доволен! Е... малко скъпичко взима, но пък умее да обеждава че си е чупил ръцете докато ти е правил инструмента :happy::bravo:

Мога само да ви кажа че ДИКАТА е човека! Хубавото е че е млад е е супер надъхан! А освен това е супер перфекционист и китарите които прави са просто... ПЕРФЕКТНИ!

Налбантов... Асеновград е близо до Плд:godbless: И с пътя, пак ще ти излезе по евтино от колкото при бат-ти Пламен! :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А относно Иван, мойто мнение е че е доста назад с изработка на дървета и най-вече грифове! Но от електроника разбира много!!!! :idea: :idea: :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... А ако си поръчаш китара при него ще има да чакаш "дървото да ти изсъхне" 2 години :P  ... Е... малко скъпичко взима, но пък умее да обеждава че си е чупил ръцете докато ти е правил инструмента :godbless:  :happy: ...

Туй кефи много :godbless: Е... Вече на когото му трябва - сам да прецени - всеки си каза мнението :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.