Jump to content
Българският форум за музиканти

Конкурси за авторска музика


Recommended Posts

Аз знам за КОРОНАТА НА ТЪРНОВГРАД-Търново

ОТКРИТИЕ - Варна

САРАНДЕВ -Добрич

 

 

Има ли други

кажете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евровизия

Аполония

Бургас и морето

по БНР имат такива конкурси на различните предавания

Д2 & Гравити Ко - cocemusic

 

Ок :) ясно ни е, че сте направили авторска песен :) похвално. Айде записвайте я и тръгвайте напред.

 

Здраве и успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а нещо повече за Аполоня и Д2 & Гравити Ко - cocemusic

сайт или друго

 

и благодаря за отговора!

поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Cocemusic - той е за училищни банди и е вече към приключване. За него има тема в Говорилнята, че бил скапан :girl_witch:

А Аполония...пффф...дори не съм сигурен дали така е името,обаче знам, че в Созопол се провежда някакъв конкурс, ама дали беше към Аполония.

Има един конкурс по БНР на предаването "Музикална стълбица", ако не се лъжа.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължава конкурсът за химн на фестивала.Песента трябва да е авторска и да е посветена на фестивала в Несебър.Песента се представя отделно от конкурсната програма.Текстът на песента и по възможност студиен запис трябва да се изпратят до 10.09.07г.

Награди :

- за група и индивидуален изпълнител – І,ІІ и ІІІ място

- награда на Община Несебър

- награда за най-добър млад изпълнител / или откритие на фестивала/

- награда за авторска композиция

- надрада за най-добър инструменталист

Всички участници получават грамоти за участие във фестивала и рекламни материали.

Разходите за път и пребиваване са за сметка на участниците.Нощувките в частни квартири са от 10 до 15лв., а в хотели с две звезди със закуска от 20-25лв. нагоре.

Заявките за участие трябва да се изпратят в срок до 25.08.2007год. на адрес:

Гр. Несебър - 8231, ул. „Месамбрия”№20, читалище „Яна Лъскова” или на тел./факс 0554 43159; e-mail: chitaliste_ns@abv.bg

 

 

 

lвиж на тези телефони,мога да ти дам и телефони на организаторите,това ие от миналата година

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължава конкурсът за химн на фестивала.Песента трябва да е авторска и да е посветена на фестивала в Несебър.Песента се представя отделно от конкурсната програма.Текстът на песента и по възможност студиен запис трябва да се изпратят до 10.09.07г.

Награди :

- за група и индивидуален изпълнител – І,ІІ и ІІІ място

- награда на Община Несебър

- награда за най-добър млад изпълнител / или откритие на фестивала/

- награда за авторска композиция

- надрада за най-добър инструменталист

Всички участници получават грамоти за участие във фестивала и рекламни материали.

Разходите за път и пребиваване са за сметка на участниците.Нощувките в частни квартири са от 10 до 15лв., а в хотели с две звезди със закуска от 20-25лв. нагоре.

Заявките за участие трябва да се изпратят в срок до 25.08.2007год. на адрес:

Гр. Несебър - 8231, ул. „Месамбрия”№20, читалище „Яна Лъскова” или на тел./факс 0554 43159; e-mail: chitaliste_ns@abv.bg

 

 

 

lвиж на тези телефони,мога да ти дам и телефони на организаторите,това ие от миналата година

 

Става въпрос за ПОП-РОК ФЕСТ НЕСЕБЪР нали?

Знам за него! Даже пях там миналата година, но незнаех, че имат конкурс за химн!

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Cocemusic - той е за училищни банди и е вече към приключване. За него има тема в Говорилнята, че бил скапан :)

А Аполония...пффф...дори не съм сигурен дали така е името,обаче знам, че в Созопол се провежда някакъв конкурс, ама дали беше към Аполония.

Има един конкурс по БНР на предаването "Музикална стълбица", ако не се лъжа.

Успех.

 

Ще ги потърся!

Аполоня ми звучи познато но до там!

Щом и ти си чувал за него-явно е нещо сериозно!?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Само да добавя нещо за "Сарандев", понеже съм от Добрич. Нощувките се поемат от ораганизаторите на конкурса. Но раздела за авторска песен е малко "между другото", провежда се на втория конкурсен ден и леко минава незабелязано покрай еуфорията на "отсяните" да пеят втора конкурсна вечер, там вниманието е съсредоточено леко другаде по мое мнение, не в авторските песни.

БНР нямаше ли някакъв конкурс за авторски песни ? Едно време май и Бг радио правеха нещо такова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 years later...

Вече десетина години  не е коментирана темата с фестивалите и конкурсите за авторска музика в България. Освен конкурса "Пролет" на БНР и "Бургас и морето", някой знае ли за други такива събития?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.