Jump to content
Българският форум за музиканти

savov

Конкурси за авторска музика

Recommended Posts

Аз знам за КОРОНАТА НА ТЪРНОВГРАД-Търново
ОТКРИТИЕ - Варна
САРАНДЕВ -Добрич

Има ли други
кажете!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Евровизия
Аполония
Бургас и морето
по БНР имат такива конкурси на различните предавания
Д2 & Гравити Ко - cocemusic

Ок :) ясно ни е, че сте направили авторска песен :) похвално. Айде записвайте я и тръгвайте напред.

Здраве и успех.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
а нещо повече за Аполоня и Д2 & Гравити Ко - cocemusic
сайт или друго

и благодаря за отговора!
поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
За Cocemusic - той е за училищни банди и е вече към приключване. За него има тема в Говорилнята, че бил скапан :girl_witch:
А Аполония...пффф...дори не съм сигурен дали така е името,обаче знам, че в Созопол се провежда някакъв конкурс, ама дали беше към Аполония.
Има един конкурс по БНР на предаването "Музикална стълбица", ако не се лъжа.
Успех.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Продължава конкурсът за химн на фестивала.Песента трябва да е авторска и да е посветена на фестивала в Несебър.Песента се представя отделно от конкурсната програма.Текстът на песента и по възможност студиен запис трябва да се изпратят до 10.09.07г.
Награди :
- за група и индивидуален изпълнител – І,ІІ и ІІІ място
- награда на Община Несебър
- награда за най-добър млад изпълнител / или откритие на фестивала/
- награда за авторска композиция
- надрада за най-добър инструменталист
Всички участници получават грамоти за участие във фестивала и рекламни материали.
Разходите за път и пребиваване са за сметка на участниците.Нощувките в частни квартири са от 10 до 15лв., а в хотели с две звезди със закуска от 20-25лв. нагоре.
Заявките за участие трябва да се изпратят в срок до 25.08.2007год. на адрес:
Гр. Несебър - 8231, ул. „Месамбрия”№20, читалище „Яна Лъскова” или на тел./факс 0554 43159; e-mail: chitaliste_ns@abv.bg

lвиж на тези телефони,мога да ти дам и телефони на организаторите,това ие от миналата година

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
[quote name='herz07' post='330693' date='Apr 30 2008, 08:28 PM']Продължава конкурсът за химн на фестивала.Песента трябва да е авторска и да е посветена на фестивала в Несебър.Песента се представя отделно от конкурсната програма.Текстът на песента и по възможност студиен запис трябва да се изпратят до 10.09.07г.
Награди :
- за група и индивидуален изпълнител – І,ІІ и ІІІ място
- награда на Община Несебър
- награда за най-добър млад изпълнител / или откритие на фестивала/
- награда за авторска композиция
- надрада за най-добър инструменталист
Всички участници получават грамоти за участие във фестивала и рекламни материали.
Разходите за път и пребиваване са за сметка на участниците.Нощувките в частни квартири са от 10 до 15лв., а в хотели с две звезди със закуска от 20-25лв. нагоре.
Заявките за участие трябва да се изпратят в срок до 25.08.2007год. на адрес:
Гр. Несебър - 8231, ул. „Месамбрия”№20, читалище „Яна Лъскова” или на тел./факс 0554 43159; e-mail: chitaliste_ns@abv.bg

lвиж на тези телефони,мога да ти дам и телефони на организаторите,това ие от миналата година[/quote]

Става въпрос за ПОП-РОК ФЕСТ НЕСЕБЪР нали?
Знам за него! Даже пях там миналата година, но незнаех, че имат конкурс за химн!
Благодаря!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
[quote name='NitroBGA' post='330652' date='Apr 30 2008, 05:44 PM']За Cocemusic - той е за училищни банди и е вече към приключване. За него има тема в Говорилнята, че бил скапан :)
А Аполония...пффф...дори не съм сигурен дали така е името,обаче знам, че в Созопол се провежда някакъв конкурс, ама дали беше към Аполония.
Има един конкурс по БНР на предаването "Музикална стълбица", ако не се лъжа.
Успех.[/quote]

Ще ги потърся!
Аполоня ми звучи познато но до там!
Щом и ти си чувал за него-явно е нещо сериозно!?!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Само да добавя нещо за "Сарандев", понеже съм от Добрич. Нощувките се поемат от ораганизаторите на конкурса. Но раздела за авторска песен е малко "между другото", провежда се на втория конкурсен ден и леко минава незабелязано покрай еуфорията на "отсяните" да пеят втора конкурсна вечер, там вниманието е съсредоточено леко другаде по мое мнение, не в авторските песни.
БНР нямаше ли някакъв конкурс за авторски песни ? Едно време май и Бг радио правеха нещо такова.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече десетина години  не е коментирана темата с фестивалите и конкурсите за авторска музика в България. Освен конкурса "Пролет" на БНР и "Бургас и морето", някой знае ли за други такива събития?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първо време се сещам за този:
http://www.yanalaskova.bg/index.php/festivali/45-pop-rok-fest

Редактирано от e-dinko

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.