Jump to content
Българският форум за музиканти

Музикални поздрави 2


Recommended Posts

И няма лошо :) А тая песен remember tomorrow има кавър от Металика, който също е бая готин. Мисля, че е една от песните в някакъв трибют албум на Мейдън. Даже са вкарали някакво интро, което много прилича на Creeping Death и разцепва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да отвърна на удара с руските Мейдън - Ария, които поне според мен в някои отношения са по-добри от първообраза си. :) "Путь в никуда" е парчето :)

Редактирано от Yves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да отвърна на удара с руските Мейдън - Ария, които поне според мен в някои отношения са по-добри от първообраза си. :dance: "Путь в никуда" е парчето :)

 

Музикантите от Ария ли имаха съвместни участия с Валери Кипелов? Или нещо съм се объркал, понеже не съм много запознат с техния състав... Та слушах на скоро една тяхна песен - Ya svoboden и човеееееееек направо се разцепих! Е*а си здравата песен беше! Та поздрав сега с нея :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Музикантите от Ария ли имаха съвместни участия с Валери Кипелов? Или нещо съм се объркал, понеже не съм много запознат с техния състав... Та слушах на скоро една тяхна песен - Ya svoboden и човеееееееек направо се разцепих! Е*а си здравата песен беше! Та поздрав сега с нея :):headbang:

 

Малко късно, ама все пак... Кипелов е основния вокалист на Ария от първия албум до 2000 и някоя година. След това си създава своя едноименна група, с която пее песни и на Ария. Но наистина е пял с бившите си колеги на една сцена по повод 20-годишнината на групата и то съвместно с новия вокалист...радко срещани отношения :) Я си представи на една сцена Дикинсън и ДиАнно/Бейли, или Дио и Ози :D

 

Руския метъл всичкия разбива :slap:

Редактирано от Yves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.