Jump to content
Българският форум за музиканти

Пилотното парче от новият албум на Джудас


sa6tiat

Recommended Posts

Респект към феновете на стария Джудас, но честно казано, ако не беше логото на Judas Priest отпред, тази песен нямаше да ми направи абсолютно никакво впечатление.

Обикновена песен, която не блести с Нищо.

 

И по-рано съм споделял, че, според мен, тези вехти групи живеят само и единствено на стари лаври от 70-те, а отдавна на сцената има много по-класни банди и музиканти, които надскачат динозаврите във всяко едно отношение.

Аналогията с последните неща на Мейдън се налага от самосебеси - нищо и половина, но за повече пари от някоя клубна група.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съдържанието на текста в сбит вид: Noostradaaaaaamus.. he's got balls :greenangel:

 

Гореру (по японски маниер) е прав за всичко, ама Judas поначало имат толкова характерен звук, че едва ли на някой му се слуша нещо по-различно от тях.

 

Нека има МЕРАЛ :greenball: Judas това го могат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нейсе!

Този албум го готвят от незнам колко години вече - 3,4,5.

Бяха казали, че ако трябва ще го правят и 10 години (защото вече нямат договори с звукозаписни компании, които да изпълняват, нямат никава нужда от пари ( явно са натрупали достатъчно )

и са решени да направят най-добрият албум, на който са способни и ще го изпипват докрай.

Парчето не мога да го чуя в момента. Тъй-като албума ще е концептуален,

според мен ще е добре да се чуе открай-докрай, няколко пъти и тогава да се преценява.

Аз лично, наистина очаквам Джудас да кажат най-тежката си дума.

 

LONG LIVE HEAVY METAL :greenangel:

 

 

Gorer, ако за последният Мейдън албум казваш нищо и половина, ясно, защо не си харесал и това парче. Като отявлен Мейдън фен, ти казвам - последният Мейдън е толкова напред, колкото

за съжаление много фенове нямат уши и класа да разберат.

 

Чудя се, кои са тези нови по класни банди, аз като гледам новите звезди на живо в повечето случаи са пълна скръб ( няма да казвам имена ).

 

Помня и наскоро на едни МТВ награди (дали не беше МТВ Манстърс ъф рок) -

Джудас просто отнесоха всичко живо със свирене на живо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то донейде е въпрос и на очаквания.

 

На мен последният Мейдън много ми хареса. . . просто един албум с различни песни. . . с много атмосфера и направен с техния си почерк на вече улегнали музиканти. Съответно и на концерта в София се забавлявах доста. Всички чакат да чуят новия шлагер.. . The Trooper 2 или каквото им е на ума. На мен лично ми е омръзнало да слушам The Trooper отново и отново и много се радвам, че правят нещо различно. Дори вече доста са ми писнали повечето от задължителните им "класики", то Господ да слезе да композира перфектния метъл албум, за 20години слушане все ще ми омръзне. :greenangel:

 

И въпреки горното, последният Judas беше егати скучния албум. По всичко личи, че и Нострадамус-операта, която са забъркали ще е същият провал. Соловите проекти на Халфорд, особено вторият албум ми харесаха много. Но пък тази работа с Джудас . . . хммм, май някои хора не знаят кога да се пенсионират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм съгладен с Горера.. Мейдън са една от най-креативните банди в момента, ако някоя от големите групи лежи на стари лаври, то тва мисля, че е Металика например, е има и други :greenball: Освен това мейдън печелят фенове и от по-младите поколения, нещо, което не може да се каже за Джудас.. Колкото до новия албум - един от най-силните метъл албуми за 2006, въпреки че е техния 14-ти студиен албум. И колкото всички групи да се нагаждат спрямо пазара, Девицата не си променя стила, за разлика от тях. Дори тениските с Еди излезнаха пак на мода.. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си има своите фаворити.Вкусът,не само по отношение на музиката е много абстрактно и субективно понятие.

 

Аз лично чакам с такава тръпка концерта на Whitesnake & DeffLepard,че съм готов да се простя със 2 месеца от живота си,само и само утре да е 04.07(датата на събитието) ;)

 

Иначе,парчето дето ни представят Джудас' е гот,ама от тоя стил нищо повече не може да се очаква..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.