Jump to content
Българският форум за музиканти

Конфигурация за професионално звукозаписно студио


Recommended Posts

Не мога да разбера като се говори за десетки хиляди левове, защо е тръгнал да пита в някакъв форум? Все едно да спечеля от тотото и да ви питам какво да си купя!

П.С. А Като сме почнали със съветите, аз съм пълен аматьор в музикално отношение, самоук, зарибих се по ФЛ Студио (не правя нищо подобно на електронна музика обаче), купих една книга Композиране, на английски е, не помня кой автор както и да е, купих преди месец М-Аудио Аксиом 61 ...

Та въпроса ми е, освен ФЛ с разни нексуси и хиперсоник, и Рийзън 3, имам ли нужда да сменя софтуеъра, примерно да има по-подходящ? Разчитам на по-истински пиана, акустични китари, бас, барабани и т.н.

Съжалявам, че не карам по темата, ама из тия тъпи бг сайтове никъде няма някой да ти помогне!

А на човека със студиото му пожелавам успех, защото като чета колко разбира, съм на 90% сигурен, че ще е набутвация, без да се обиждаш мой човек! ЖИВЕЕШ В БЪЛГАРИЯ, НЕ В АМЕРИКА!

Редактирано от damark
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В смисъл? Като ти харесва толкова в Америка - действай по въпроса.

 

Можеш да се разходиш из gearslutz.com, например, такива въпроси са постоянно на дневен ред и хората си питат, дали ще е по-добре да си купят Prism или Mytek за персоналното си студио, и никой не прави на въпрос дали е Америка, Ботсвана или Северно Конго - просто излагат мнение.

Ако нямаш мнение, а имаш лека форма на уплах от действителността - то мястото за споделяне не е тук.

 

Ако имаш въпрос различен от дискутирания в темата, което е явно, моля пусни си нова тема.

 

Още повече питащия отдавна вече си оборудва студиото и темата е на почти година и половина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Ако нямаш мнение, а имаш лека форма на уплах от действителността - то мястото за споделяне не е тук."

:) хихиихухуаа,как го заби...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич не мога да разбера защо искаш толкова мощно ПС.В почивките при записите крайсис ли искаш да играеш.Ако ще е хард вземи на уестерн дигитал.Те са най-добрите.За Рам по добре 2 или 4 на ДРР 3 ка.Процесор не ти трябва толкова силен но щом искаш да е як Интел i7 е за теб.За видео карти не ти трябва Crossfire ili SLI 1 9800 ГТ на енвидия ще ти свърши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чукча писател, чукча не читател. Човекът си оборудва студиото - темата е на година и половина пиша за втори и последен път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.