Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

След 27 поста за три дни се сетих, че е време да се представя.

Такаааа...ами аз съм Боби Зашев и съм основно китарист, както вече стана ясно на доста хора. Иначе по неволя станах и пианист, а по принуда и басист. Някои от вас ме познават от "славното" минало на "легендарната" група Rest In Peace, други от още по-легендарната група Такси (с което хич не се гордея), а трети от най-легендарната група Music Station.

Както всички виждат, свиренето вече не е много на почит и за това преди 3 години се преориентирах към тонрежисурата, която определено ми е по-интересна от безкрайно вадене на глупави кавъри.

Който се заинтересува от моята персона, нека погледне тук. Има две парчета и снимки на електрическите ми китарки.

За повече въпроси - драсвайте лични съобщения.

 

П.П. Голямо тенкю на хора като YtseJam за това че го има тоз форум и на progressive, че ме светна за него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

велцоме и преатно прекарване :(

 

Рустон са е'ати китарите :( ултра просто ....както има абсолютни боклуци има и големи находки ....

бтв....сега възобновяват производството...:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 27 поста за три дни се сетих, че е време да се представя.

Такаааа...ами аз съм Боби Зашев и съм основно китарист, както вече стана ясно на доста хора. Иначе по неволя станах и пианист, а по принуда и басист. Някои от вас ме познават от "славното" минало на "легендарната" група Rest In Peace, други от още по-легендарната група Такси (с което хич не се гордея), а трети от най-легендарната група Music Station.

Както всички виждат, свиренето вече не е много на почит и за това преди 3 години се преориентирах към тонрежисурата, която определено ми е по-интересна от безкрайно вадене на глупави кавъри.

Който се заинтересува от моята персона, нека погледне тук. Има две парчета и снимки на електрическите ми китарки.

За повече въпроси - драсвайте лични съобщения.

 

П.П. Голямо тенкю на хора като YtseJam за това че го има тоз форум и на progressive, че ме светна за него.

:hello: добре си ни дошъл.......впрочем ти ли свириш в онази култова песен "Има Дни" и още по култовата "Двама влюбени мъже"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още по култовата "Двама влюбени мъже"

Ей,това съм аз :( :wow: :( наистина,за мой най-голям срам,но парите са си пари :(

 

Боби,добре дошъл във форума,сигурен съм че ще се изкефиш.Има много талантливи и услужливи пичове и пички между нас :( И се радвам да видя още един човек минал през пародиятя наречена Такси.

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за посрещането.

 

П.П. Току-що зарибих сестра ми да се включи тук, тъй като и тя се занимава с музика - пианистка е, макар че реши че ще свири и на китара и на бас... :(

Ника и е MadHatter

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още по култовата "Двама влюбени мъже"

Ей,това съм аз :( :wow: :( наистина,за мой най-голям срам,но парите са си пари :(

 

Боби,добре дошъл във форума,сигурен съм че ще се изкефиш.Има много талантливи и услужливи пичове и пички между нас :( И се радвам да видя още един човек минал през пародиятя наречена Такси.

 

 

Владо

За този форум без да си кривя душата мога да кажа, че е най-якия, който ми е попадал.

За "Има дни" - свирил съм го само на няколко концерта и на един конкурс на "Passport Scotch". Другото парче нищо не ми говори, а и не искам да ми говори, защото...абе вие си знаете.

Р+И= :wall: :killyou:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Р+И= :wall: :killyou:

МУХАХАХА,не е Р+И,а е Г+И,защото тя е Гуми,както "гальовно" я наричахме ние музикантите наемници :(

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Р+И= :wall:  :killyou:

МУХАХАХА,не е Р+И,а е Г+И,защото тя е Гуми,както "гальовно" я наричахме ние музикантите наемници :(

 

 

Владо

Р+И= :wall:  :killyou:

МУХАХАХА,не е Р+И,а е Г+И,защото тя е Гуми,както "гальовно" я наричахме ние музикантите наемници :(

 

 

Владо

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАА ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА :D:P:) :wow: ;):(;):( :twisted: :(:D:P:lol::):D:(:):D:(:(:):(:(:lol::( :green: :(:(:( :hello: :lol::D:lol::lol::lol::lol:

 

Ебаси якия майтапппппппппп...

Сече ви пипето. Евалас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление няма вече подробности, щото Скуми, тва де Руми, напусна пределите на милата родина, за да радва космополитния Лондон с грозотата си. Но там едва ли някой ще се впечатли, като се има предвид какво е местното население. :-(B):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление няма вече подробности, щото Скуми, тва де Руми, напусна пределите на милата родина, за да радва космополитния Лондон с грозотата си. Но там едва ли някой ще се впечатли, като се има предвид какво е местното население. :-(B):D

наскоро дори имаше нейно включване от Лондон за БТВ :P гледам аз неква позната муцуна като са вгледах и видех името..си казах оли-майко "Двама влюбени мъже" :P:D:D:D:D:D:D:D:D ....Аве тез двама влюбени мъже да не са Р/Г/уми и някой друг мъж??? :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление няма вече подробности, щото Скуми, тва де Руми, напусна пределите на милата родина, за да радва космополитния Лондон с грозотата си. Но там едва ли някой ще се впечатли, като се има предвид какво е местното население. :-(B):D

наскоро дори имаше нейно включване от Лондон за БТВ :P гледам аз неква позната муцуна като са вгледах и видех името..си казах оли-майко "Двама влюбени мъже" :P:D:D:D:D:D:D:D:D ....Аве тез двама влюбени мъже да не са Р/Г/уми и някой друг мъж??? :think:

Вие пък сега - Р(Г)уми изобщо не е грозна. Я моля ви се - осъзнайте се малко...

 

 

 

 

...тя е И грозна, И тъпа, освен това разбира толкова от музика, колкото аз от макроикономика :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.