Jump to content
Българският форум за музиканти

охридското езеро


Laura

Recommended Posts

Бих искала да чуя вашето мнение за това изпълнение,аз не се занимавам професионално с музика,но това ми е една голяма страст

http://media.putfile.com/song-16-98

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Охридското има някои моменти, в които ти се клати тона, т.е. интонационно не е чисто. Липсва ти опит. Имам предвид работа с педагог.

За непрофесионално е много хубаво! :thumbs_up:

Но лично моето мнение е, че много ми харесва гласът ти. Ама много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер си, мацка. Много нежно гласче. Чувам, че имаш леки говорни дефекти, аз също. Сега разбирам, че не са никакъв проблем. Давай само напред, страхотна си! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bлагодаря ви много ,моята история хич не е весела,имах огромни мечти за пеене,2 години ходих с професионален музикант и певец,и покраи него осъзнах че това е нещотото,което ме кара да летя ,с огромно удоволствие бих се занимавала с това занапред,но въпросният ве4е ex-boyfriend изобщо не ми обръщаше внимание и впоследствие когато аз се заех сериозно той видя,че не моге да ме спре, се опитваше да ме смачка по всякакъв начин и да ме убеди,4е за нищто не ставам...Та исках да кажа,че тоя го зарязах и си намерих вокален педагох,но ходих само 10 пъти,наложи ми се да спра понеже мой близък се разболя,започнах сама вкъщи да се упражнявам,ходих в МUSIC IDOL,удобриха ме но на 3 кръг отново ми се наложи да се откажа отново заради семейни проблеми,и колкото и да искам да се развивам в това отношение сякаш ВИНАГИ нещо се случва и ми удря БАРИЕРАТА НА ПЪТЯ!!!

Хора,това е като да ти се диша,а да нямаш въздух!

Взех си микрофон,инсталирах си CUBASE и след 2 месечно ровичкане се нау4их как да я използвам!!!

Много е полезно да можеш да се запишеш и след време(понеже когато правиш записа си донякъде пристрастен)да се чуеш и да си видиш грешките,но най-добре преценяват отстрани хората,за това го пуснах...

Това,което ме притеснява е,че времето си минава,ежедневието така те залива,4е за пеене почти не остава време,и в един момент се събуждаш да 40 и............всичките ти мечти са на вятъра!!!

Аз съм на 22.но перфекният глас се гради доста годинки и то с адски много упражнения и то от малък!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22 си, нито ти е късно, нито трябва да изоставяш мечтите си заради другите. Който те обича ще те цени и ще иска да си щастлива. Щом това ти харесва - пей, дерзай и ще успееш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да го приемеш като заяждане:

1) клатиш тоновете (опитай да пееш равномерен прав тон)

2) вял вокал спрямо музиката, предполагам от страх(несигурност)

3) пеенето се получава на вълни, все едно се местиш пред микрофона

4) орнамента на Охридското езеро клони към нула

5) НЯМА ХЪС, вяло се пее

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих искала да чуя вашето мнение за това изпълнение,аз не се занимавам професионално с музика,но това ми е една голяма страст

http://media.putfile.com/song-16-98

 

 

Имаш много приятен глас! :) Само трябва по-внимателно, по-съзнателно да стъпваш на колебливите тонове. Въпрос на самоконтрол.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.