Jump to content
Българският форум за музиканти

Dream A Little Dream Of Me


Polyphone

Recommended Posts

Едно домашно джазче с подръчни материали:

 

- китара - Кремока 1987г.

- бас - Орфейка от 70-те, подарена ми от колега, извадена след 30години от мазето и съживена от Metalhammer!

- дайре-барабанче

- и четири гласа от дъртия Полифон :thumbs_up:

 

 

http://media.putfile.com/Dream-a-little-dream-of-me--cover

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучи ми направо като записвано някъде около Бел Еър...

 

Болен си.

От хубава болест.

 

Хармонична полифонна меланхолия.

Не оздравявай никога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучи ми направо като записвано някъде около Бел Еър...

 

Болен си.

От хубава болест.

 

Хармонична полифонна меланхолия.

Не оздравявай никога.

 

 

Благодаря ти, о, словомедний д-р Хар(д)-Мони! Ако нявга пробия в шоу-биснеса, ще те назнача за щатен(щатски?) Ламартин!

 

:hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз й намерих инструментал на китара, много як. Сега ще ти е гепя като идея, ма едва ли ще я направя по-добре.

Ще се хваля въпреки всичко:thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно, просто ми стопли душата! И инструменталната и соловата и бек-вокалната партии! Много искрено! Искаме още!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как успяваш, но изпълненията ти винаги ме мотивират и инспирират да творя... :offtopic-001::singer:;)

 

 

Мерси, поласкан съм, Мандалейски! :greenangel:

 

 

мотивиращият Полифон

 

 

пп

 

Язък, че не сме с теб в една група! Какъв творчески тандем бихме били! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно, просто ми стопли душата! И инструменталната и соловата и бек-вокалната партии! Много искрено! Искаме още!

 

 

Благодаря ти! :greenangel: Намислил съм да запиша нещо баладично, на много гласове и на Бийтълс - с две думи - за душата :offtopic-001: Ако се получи добре, непременно ще го пусна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРАВО, човече!!!!! Направо ме разби!!! ;)

 

..иска ми се повече да чуя импровизация, края ми е много изненадващ, търсено ли е?

 

 

Мерси много, NIGELA !!! Трогнат съм от подобно мнение на професионална джаз музикантка, при това много добра! :singer:

 

С теб май се познаваме, ако паметта ми не ме лъже. Преди няколко години, по повод сформирането на една вокална формацийка...Нали? ;)

 

По отношение на импровизациите: Доскоро бях много резервиран към тях, държех много на нотата, сакън да не се изневери на оригинала. Но с течение на времето малко ми се промени мирослуха в това отношение. :offtopic-001: Затова и в това парче нещата стоят така. А какво разбираш ти под край на това парче? Принципно финалната импровизация съм я копирал и частично хармонизирал от варианта на Кас Елиът, а пък самия финал е доста брутален и рязък, щото нямах време да творя - закъснявах за работа!!! :lol: С изключение на интрото, китарката е импровизирана, а басът изкомпозиран за 10 минути. Перкусиите си дойдоха самички! :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.