Jump to content
Българският форум за музиканти

Virtualizer Pro Dsp2024p


Recommended Posts

Аз на тракториста да кажа. Настрой на Virtualizera канала за МИДИ ресийв да съответства на канала на лоуъра на киборда(ако правиш сплит). От киборда провиш филтър на всички контроли и пускаш само програм чейндж по канала. Т.е. номера на програмата на лоуъра ще ти пуска съответния номер на ефекта. Същото се отнася и за някой от траковете, ако ползваш секуенсер. Така няма да се включват ръчно програмите. Прегледай МИДИ протокола на ефекта. Може да има и много други интересни неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам компресор, но по принцип можеш до два ефекта да навържеш.

:rolleyes::rolleyes: kak ?

Ми те нали са двуканални процесори тия. На всеки вход/изход по един ефект обработван от един енджин. Но за малко повече версатайлност да добавили възможност да се ползват и по два ефекта на един вход/изход, като се ползват и двата енджина. При мен след 20-тия ефект са по 2 ефекта. Примерно дилей и ревърб, но пък имат по-малко параметри за разцъкване, отколкото ако са само по един...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам компресор, но по принцип можеш до два ефекта да навържеш.

:godbless::godbless: kak ?

Ми те нали са двуканални процесори тия. На всеки вход/изход по един ефект обработван от един енджин. Но за малко повече версатайлност да добавили възможност да се ползват и по два ефекта на един вход/изход, като се ползват и двата енджина. При мен след 20-тия ефект са по 2 ефекта. Примерно дилей и ревърб, но пък имат по-малко параметри за разцъкване, отколкото ако са само по един...

мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.