Jump to content
Българският форум за музиканти

Карвин Легаси :)!


Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Налбантов, ама честно... Това по принцип първия ти амп ли е? :happy:

Един вид - свирил ли си преди с амп (лампов) за по-дълго така... :)

Щото много се чудиш за шума, който по принцип влиза в услугата АМП като цяло :happy::):happy:

Но някои ампове са наистина супер тихи, особено в позиция стенд-бай-вай на лампите :)

Друг въпрос - на снимката не можах да проследя кое как си закачил.

Чейна ти с ефекти може да звучи много добре ако го закачиш през лупа на ампа, макар че и това понякога е спорен въпрос. Зависи много от ефекта, който закачаш...

Иначе ампа изглежда супер. Честито и със здраве да ... се отопляваш :)

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 156
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Още нещо - пропуснах да те питам...

Туй най-лявото в чейна ти МЕТАЛ ЗОН ли е???

Ако да - да го изхвърляш веднага от пейзажа :)

Не се вързва там изобщо... Все едно до Айфеловата кула - турско минаре да сложиш...

Ади пускай го в ПРОДАВА СЕ, и се кефи на ампа! :happy:

 

:happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още нещо - пропуснах да те питам...

Туй най-лявото в чейна ти МЕТАЛ ЗОН ли е???

Ако да - да го изхвърляш веднага от пейзажа :)

Не се вързва там изобщо... Все едно до Айфеловата кула - турско минаре да сложиш...

Ади пускай го в ПРОДАВА СЕ, и се кефи на ампа! :happy:

 

:happy:

не иксам!

а и да искам немога

подарък ми е от Робърт Кели

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно брума: разни спецове рекнаха, че може да не са ти заземени добре контактите; тогава покриваш с тиксо тялото на щепсела, като се покриват двете метални джаджички отстрани. Пробвай и речи, че аз имам sa6tiat проблем, ма още не съм пробвал, че кубето не е дома.

Честито, да изсвириш мечтите си на въпросното и да ги споделяш и с нас чать-пать.

Да живейш! :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно брума: разни спецове рекнаха, че може да не са ти заземени добре контактите; тогава покриваш с тиксо тялото на щепсела, като се покриват двете метални джаджички отстрани. Пробвай и речи, че аз имам sa6tiat проблем, ма още не съм пробвал, че кубето не е дома.

Честито, да изсвириш мечтите си на въпросното и да ги споделяш и с нас чать-пать.

Да живейш! :hello:

ала бала пич свири и не се бои така праат ората у америка има ли некои дет да ти каже нешто аиде и без месо............... с тебе съм :unsure::(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно брума: разни спецове рекнаха, че може да не са ти заземени добре контактите; тогава покриваш с тиксо тялото на щепсела, като се покриват двете метални джаджички отстрани. Пробвай и речи, че аз имам sa6tiat проблем, ма още не съм пробвал, че кубето не е дома.

Честито, да изсвириш мечтите си на въпросното и да ги споделяш и с нас чать-пать.

Да живейш! :hello:

1-во Митак, много се радвам за теб, заслужаваш такава техника и хапвай бобец - мн добра и евтинка храна, само гледай жена ти да не те изгони, вари го повече :unsure:

 

иначе за заземяването, мене ме друсало няколко пъти и съм имал доста проблеми, затова си заземявам вече сам контактите, никакви електриджии, с метлата по главата като видя такива :killyou: , начи взимаш си едно фазомерче и мериш ако има проблем спираш бушончето, ПАК МЕРИШ !!! да не стане сакатлък и си работиш на спокойствие :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно брума: разни спецове рекнаха, че може да не са ти заземени добре контактите; тогава покриваш с тиксо  тялото на щепсела, като се покриват двете метални джаджички отстрани. Пробвай и речи, че аз имам sa6tiat проблем, ма още не съм пробвал, че кубето не е дома.

Честито, да изсвириш мечтите си на въпросното и да ги споделяш и с нас чать-пать.

Да живейш! :hello:

1-во Митак, много се радвам за теб, заслужаваш такава техника и хапвай бобец - мн добра и евтинка храна, само гледай жена ти да не те изгони, вари го повече :(

 

иначе за заземяването, мене ме друсало няколко пъти и съм имал доста проблеми, затова си заземявам вече сам контактите, никакви електриджии, с метлата по главата като видя такива :killyou: , начи взимаш си едно фазомерче и мериш ако има проблем спираш бушончето, ПАК МЕРИШ !!! да не стане сакатлък и си работиш на спокойствие :D

тои пича знае ко да апва ако некои от нас моше да свири както тои апва сичко штеше да е окей. със здраве аиде френде иа сум у гората :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно брума: разни спецове рекнаха, че може да не са ти заземени добре контактите; тогава покриваш с тиксо тялото на щепсела, като се покриват двете метални джаджички отстрани. Пробвай и речи, че аз имам sa6tiat проблем, ма още не съм пробвал, че кубето не е дома.

Честито, да изсвириш мечтите си на въпросното и да ги споделяш и с нас чать-пать.

Да живейш! :hello:

за сичко останало само диакона знае хахахахахахахахах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вегетарианец?

По верен път си тръгнал - скоро току-виж си се озовал рамо до рамо с банди като Carcass (RIP) и Cattle Decapitation. :unsure:

Много яко видео (смъкнах само едното) и много готин амп. Rock on!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още нещо - пропуснах да те питам...

Туй най-лявото в чейна ти МЕТАЛ ЗОН ли е???

Ако да - да го изхвърляш веднага от пейзажа  :(

Не се вързва там изобщо... Все едно до Айфеловата кула - турско минаре да сложиш...

Ади пускай го в ПРОДАВА СЕ, и се кефи на ампа!  :D

 

:unsure:

не иксам!

а и да искам немога

подарък ми е от Робърт Кели

СВИКНИ МУ ПЪУРВО НЕ СА ШАШКАИ ТАКА Е С ЛАМБАТА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто попаднах на едно ревю за този амп. Виж кво казват сега... На английски ...

 

The distortion channel has a very warm fuzzy sound. It is not a super deathmetal distortion though. I think they focused more on tone(the distortion sounds good, it is just not super heavy) here and not super high distortion gain. If you are looking for tons of in you face gain, this may not be the amp for you. The clean channel is the best I have ever heard from any amp I have owned. Overall this is a very good sounding amp.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така е според мен - брум винаги има-= има ли амп!

особенно лампов

( и спрете с това ламба - 4е е гре6но)

не е като с камион4ета и компютьр

нали имаше босс нойз гейт

хакни го в лупа на усилвателя и виж дали сте има подобрение

но нешата са то4но такива - усилвателя трябва леко да щуми дори когато няма китара

свиквай

а за греенето - просто може да си спретнеш яйца на о4и - това е направено наро4но за гигинг музиканти - дето пьтуват с малки бус4ета из америката и спят в тях - та като огладнеят

и престо - поне няма от глад да умрат :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее честито и със здраве да си свириш на него!!! :D

нормално е да греят доста :cheers: ама доста :virtuoz: пипал съм нагрята лампа и ми стана мехур на пръста  :cheers: така че няма нищо притеснително  :D

:D мерси!

 

а да питам

 

Тук имаше няко йс Карвин...

 

 

Има лек брум доли като е намален...

 

тих брум но го има

Здрасти и честито предполагам че вече си се убедил че тва е убийствен амп :P

и при мен има брум и то си е нормално да има няма кво да се плашиш ;)

аз като го взех моя ходих да проверя дали и главата шуми така и се оказа че и тя е същата така че няма страшно хехе

 

греенето е нормално въпреки че според мен даже не грее много преди тва маршала ми грееше доста повече

 

как ти се струва като ниво? успя ли да го усилиш? ако не си пробвай тона става още по добър

 

 

 

аиде приатно свирене и не се притеснявай за брума но все пак виж в менюал-а имаше някви профилактика на лампите ако шумят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

JEMer :cheers: Тенк ю !

 

Як е нема спор..нищо не ми требе вече...

особено с ултра мода на босс става некъв звук... :virtuoz::cheers:

 

то брума разни в жем саит викат че не го чуват...

направи сметка техните ампвое ако имат брум начи е по силен от полензия сигнал :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.