Jump to content
Българският форум за музиканти

M-audio Key Rig!


Recommended Posts

Абе искам да си инсталирам това ВСТ, ама нещо нямам успех...Ето какво става: смъкнах го от Twins-a, и там в отделна папка са две сертификата (регистрацията на продукта предполагам) и два .dll-a! Тя като се инсталира програмката и си слага някакъв сертификат и като я пускам ми казва, че иска друг сертификат...Предполагам, че този, който е отделен в отделна папка е верния, ама не намирам къде трябва да го сложа, за да тръгне :happy: Ако някой има представа как става, нека помогне :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих отговор на въпроса:

Тия двата сертификата и .dll-ите, които са отделно са верните! След регистрацията на програмата двата сертификата стават иконки (апликейшъни) и като се цъкне, тя автоматично лъже програмата...Копират се длл-тата и се реплейсват в папката на М-аудио и след това всичко е наред! :)

Просто, ама докато се сетя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих отговор на въпроса:

Тия двата сертификата и .dll-ите, които са отделно са верните! След регистрацията на програмата двата сертификата стават иконки (апликейшъни) и като се цъкне, тя автоматично лъже програмата...Копират се длл-тата и се реплейсват в папката на М-аудио и след това всичко е наред! :nono:

Просто, ама докато се сетя :D

абе при мене не ще, пробвах, но нещо не се лъже тая ми ти програмка :nono:, хитра да я ........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Що бе... :greenball:

Изначално имаш 4-и фаила дето са ти отделно от image фаиловете! Те са два aplication (сертификатите) два .dll! След като си инсталирал програмката кликваш на key rig сертификат (от тия четирите които са отделно и междувременно е станал aplication) и той ти казва, че е добавил нова инфо за сертификата в тая папка където си инсталирал!!! Аз инсталирах в default директориите и стана. Освен нещо ако си променил директориите.. :godbless:

После правиш replace на .dll в папката на М-аудио, там където си инсталирал и всичко трябва да е Ок :metalist:

Кажи дали се е получило :metalist:

Редактирано от Yiwigi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами то не ме кефи особено и засега съм го зарязал, има доста по-добри семплери дето ми вървят, а тва нещо малко ала бала работа :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами то не ме кефи особено и засега съм го зарязал, има доста по-добри семплери дето ми вървят, а тва нещо малко ала бала работа :headbang:

Сподели какво ползваш и къде може да се намери :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
ами то не ме кефи особено и засега съм го зарязал, има доста по-добри семплери дето ми вървят, а тва нещо малко ала бала работа  :headbang:

Сподели какво ползваш и къде може да се намери :cheers:

абе аз тоя Key Rig нещо не мога да го открия да го поразгледам... някой да има идея къде го има?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.