Jump to content
Българският форум за музиканти

Sjk новия албум


Recommended Posts

Далеч съм от мисълта да убеждавам когото и да било в това колко е добър албума.Смятам,че е най добре всеки лично да се убеди в качествата му и след това да се коментира.Освен това не си падам по приказките,свиренето ми е някак си по присърце.За да разбереш дадена музика понякога е нужно известно израстване в психологически аспект.

Толкоз от мен по въпроса. :rolleyes:

Тъй, като си чета заяжданията ти, наистина вниквам в думите ти!

 

Сега те разбрах напълно...

албума всъщност е гениален. Саунда разбива. Е сега пускам първата песен ;) Малко като GSM-а ми звучи, ама нищо де ;) Това е САУНДА ;)

 

 

Всъщност истината е че вероятно някой Учен контролира ума ми ;)

 

(за тези, които не са разбрали какво казвам на горния ред: купете си албума ;) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

чувал съм забележителен саунд от Блек Корсар - ангермийнс мисля че беше. Но колкото и да ми харесват SJK мисля че семплите на сайта трябва да си ги премислят още веднъж. Тук таме се чува по нещо добро (напр. втория семпъл) но първия е демонстрация на глупост.... Сложете нещо с як саунд, за да може хората да се изкефят и да купят албума :rolleyes:))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега те разбрах напълно...

албума всъщност е гениален. Саунда разбива. Е сега пускам първата песен :godbless: Малко като GSM-а ми звучи, ама нищо де :P Това е САУНДА :godbless:

Може би трябва да смениш съоръжението на,което слушаш музика.

На кривата ракета космоса и е виновен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жестоко е! Браво :D) Аз от край време си се кефя на SJK :D а и саунда е също много готин :D Така както бих искал да звучи :D Само да попитам Стефан на неговия IBANEZ ли е свирил или на твоята китара Black Corsair?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жестоко е! Браво :D) Аз от край време си се кефя на SJK :D а и саунда е също много готин :D Така както бих искал да звучи :D Само да попитам Стефан на неговия IBANEZ ли е свирил или на твоята китара Black Corsair?

Записвал съм го с мойте китари,основно с Aria pro 2 има и едно парче с Ibanez-a.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

 

Сега те разбрах напълно...

албума всъщност е гениален. Саунда разбива. Е сега пускам първата песен :D Малко като GSM-а ми звучи, ама нищо де :D Това е САУНДА :D

Може би трябва да смениш съоръжението на,което слушаш музика.

На кривата ракета космоса и е виновен.

ми той май слуша на абсолютно същото съоръжение, на което е смесвана

тавата :D

 

офф писна ми да правя механични правописни грешки

Редактирано от peshoy2k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Само да попитам Стефан на неговия IBANEZ ли е свирил или на твоята китара Black Corsair?

Повечето китари са записани със старата Ариа на Стефан и някои с Washburna , а само на една , най-много 2 песни Стефан свири с Ibaneza ,просто щото когато го взе вече бяхме записали квото трябваше.

 

 

Сега не знам кой се крие зад ника "Smokejack", но мисля ,че много нервно реагира на Критичните и на Негативните Мнения.

Не трябва така :D

 

Всеки си има мнение ,нека си кажат хората!

 

Трябва да се чуят разли4ните мнения!

Албума не е Перфектен,всички знаем :no:

Добре е да си сверим часовника, за да знаем слабите си места ;)

От Журналистите е хубаво да се чуват хвалби и реклами, но от колегиte не може да се очаква същото ;)

 

айде само не се Карайте!

Мир ! :rolleyes::rolleyes:;)

Редактирано от BlackCorsair
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Сега те разбрах напълно...

албума всъщност е гениален. Саунда разбива. Е сега пускам първата песен :rolleyes: Малко като GSM-а ми звучи, ама нищо де :rolleyes: Това е САУНДА ;)

Може би трябва да смениш съоръжението на,което слушаш музика.

На кривата ракета космоса и е виновен.

Съоръжението на което слушам са мониторите, които има Black Corsair в студиото си :D;):no:

 

Колко иронично ;)

 

хахахаххахаах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Сега те разбрах напълно...

албума всъщност е гениален. Саунда разбива. Е сега пускам първата песен :rolleyes: Малко като GSM-а ми звучи, ама нищо де ;) Това е САУНДА ;)

Може би трябва да смениш съоръжението на,което слушаш музика.

На кривата ракета космоса и е виновен.

Съоръжението на което слушам са мониторите, които има Black Corsair в студиото си ;):no:;)

 

Колко иронично :D

 

хахахаххахаах

ХОХОХО :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чувал съм забележителен саунд от Блек Корсар - ангермийнс мисля че беше. Но колкото и да ми харесват SJK мисля че семплите на сайта трябва да си ги премислят още веднъж. Тук таме се чува по нещо добро (напр. втория семпъл) но първия е демонстрация на глупост.... Сложете нещо с як саунд, за да може хората да се изкефят и да купят албума :rolleyes:))

Абсолютно подкрепям това мнение :rolleyes:

 

саунда на Angerpoint беше класи над този :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам Стефан на неговия IBANEZ ли е свирил или на твоята китара Black Corsair?

Повечето китари са записани със старата Ариа на Стефан и някои с Washburna , а само на една , най-много 2 песни Стефан свири с Ibaneza ,просто щото когато го взе вече бяхме записали квото трябваше.

 

 

Сега не знам кой се крие зад ника "Smokejack", но мисля ,че много нервно реагира на Критичните и на Негативните Мнения.

Не трябва така ;)

 

Всеки си има мнение ,нека си кажат хората!

 

Трябва да се чуят разли4ните мнения!

Албума не е Перфектен,всички знаем ;)

Добре е да си сверим часовника, за да знаем слабите си места ;)

От Журналистите е хубаво да се чуват хвалби и реклами, но от колегиte не може да се очаква същото ;)

 

айде само не се Карайте!

Мир ! :rolleyes::rolleyes:;)

Стефан е Smokejack.

Явно не съм дораснал да разбирам музиката му ;) жалко :no:

той пък не е дораснал да сложи трети риф в песните си ;)

 

и двамата ще се научим :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.