Jump to content
Българският форум за музиканти

От колко време свирите?


Recommended Posts

Я да уточним: то това дето го правим на барабаните свирене ли му се вика? :cheers:. Щот за китаристите е стъргане, за басистите тармъчене, а за пианистите - натискане на зелето :green:

хахахахаха :cheers:

а какво са за нас засуканите пищящи китарни сола? на мен, например, неща тип Ингви Малмстийн хич не ми понасят... :P

 

освен това да не забравяме - най-старите музикални инструменти са ударните :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

за някои може и така да е . за мен си е чиста проба хоби/развлечение, обаче се опитвам да стана по-добър в това си хоби. същотот е като с жените, ти на тва "дранчене" дето го праиш с гаджето/жена си СЕКС ли му викаш ? колкото за добрата спортна форма, преди и след репетиция:cheers: хихи

Виж сега или си музикант или си ебач ,двете някак си не върви.Една жена иска да и обръщаш внимание, то затова най -дългата ми връзка е 72 часа .Последното ми гадже с което ходих скъса с мен защото не и обръщах достатъчно внимание,даже си спомням че когато се видяхме последния път преди да скъсаме, я лъгах че ще ходя с майка ми да прекарваме багаж и нямам много време .А тя си беше готова е..е,даже ми намекваше да я изпратя,но аз не та не като се испратихме хванах си рейса и отидох да свиря.Нали голям балък съм :headbang::cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

evans, не си балък - музиката над всичко! :headbang:

 

Иначе е добре човек след репетиция да поработи качествено и над жената...да се реваншира хубаво за пропуснатото време заедно :cheers:

В крайна сметка то не е много по-различно от свиренето - овладяване и прилагане на разнообразни техники, смяна на различни ритмики, неочаквани майсторски акценти на слаби/силни времена... ;)

 

Понякога свириш някоя нежна рок балада, понякога нещо по-бързо и брутално хехехе :cheers:

Редактирано от Anakon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
от 10 години ,дай боже тази година да влезна в нбу та да се узаконя

при кой мислиш да учиш бе бате, че и аз мисля да пробвам НБУ и търся мнения и съвети

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък свиря от точно 7 години и 15 дена с група Каскадьори иначе преди да започнем имам 2 седмици свирене на първият ми такт,който още използвам

още инфо:

Когато започнах да свиря бях на 9 без 2 месеца ,а сега сам на почти 16.

интересно ми е ,че част от барабанистите,които често пишат в този форум всъщност нямат чак толкова голям опит,а още по-интересно ми е че аз имам по-голям опит от тях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък свиря от точно 7 години и 15 дена с група Каскадьори иначе преди да започнем имам 2 седмици свирене на първият ми такт,който още използвам

още инфо:

Когато започнах да свиря бях на 9 без 2 месеца ,а сега сам на почти 16.

интересно ми е ,че част от барабанистите,които често пишат в този форум всъщност нямат чак толкова голям опит,а още по-интересно ми е че аз имам по-голям опит от тях

това че свириш отдавна не винаги означава че можеш да свириш толкова добре както някой друг барабанист с по малко стаж в бранша. и какво всъшност е опит ? свиренето в мазето ? едвали :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък свиря от точно 7 години и 15 дена с група Каскадьори иначе преди да започнем имам 2 седмици свирене на първият ми такт,който още използвам

още инфо:

Когато започнах да свиря бях на 9 без 2 месеца ,а сега сам на почти 16.

интересно ми е ,че част от барабанистите,които често пишат в този форум всъщност нямат чак толкова голям опит,а още по-интересно ми е че аз имам по-голям опит от тях

Спокойно бе моето момче,това,че някои бащи натоварват децата си с тяхните неусъществени мечти не води до нищо добро.Това,че някой е свирил 7 или 70 години нищо не значи.Значими са други неща,които явно са ти неизвастни.И по спокоино я карай,айде със здраве :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съжелявам ако съм засегнал някой но просто съм свикнал да съм винаги най-малкия и най-неопитния ,а тук мога да се похваля с някои постижения което си е супер.

под опит имам предвид че съм свирил с повечко и различни чинели и съм свирил на различни барабани,съшо така съм счупил голям брой чинели :)

acces споко не сам казал нищо за барабанистките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе хора аз имам проблем с изрязаването

исках да кажа че за тези 7 години не сам седял само в мазето ами съм свирил по много концерти и така мисля че съм натрупал някакъв опит

също не съм казал че свиря по-добре от който и да е в бранша,даже мисля че всеки друг свири по-добре от мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.