Jump to content
Българският форум за музиканти

От колко време свирите?


Recommended Posts

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

От 6 години

 

Малко късничко започнах...но пък го правя с желание :ph34r: това е важното

 

:virtuoz:

Не е късно ,аз на 20 години взех първия си урок по пияно и за две години упорита работа ,пожънах добри резолтати .Даже съм решил някой ден освен с барабани ,да пробвам да свиря някъде като пиянист ,но това е само идея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от 11 години. запали ме учителката по музика в началният курс. доста добра бройка беше даскалката.. как да не и се вържеш :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз па на свиря на барабани  :)

 

поздрав от китаристите  :P

Аз пък не спамя! Поздрав на спамерите!!!

Аз пък не пия

 

Ха наздраве! :P

 

:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свирил съм само за около 2 мес. преди 10 год., когато бях на 14-15!

От тогава само 2 пъти в репетиционна за около 2 часа общо!

 

Значи свиря от 2 мес. и 2 часа!!! Хахаха... не се бях замислял, ама ртрябва да си поприпомня туй-онуй!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от някъде 10-тина години, ма с толкова солидни прекъсвания, че когато ми се наложи пак да засвиря ми трябваше сумати време да опозная какво ръцете ми вече НЕ могат да правят...ужас.

Но аз сега се занимавам повече с перкусии, тарамбуча, тоест ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синбад,

свиря на тарамбука, нали го казах...перкусии беше силно казано. В момента работя в един етнорок проект и тарамбуча усилено...без чинели, което бая зор ми прави, ама.... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Я да уточним: то това дето го правим на барабаните свирене ли му се вика? :(. Щот за китаристите е стъргане, за басистите тармъчене, а за пианистите - натискане на зелето :green:

Редактирано от mengel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

за някои може и така да е . за мен си е чиста проба хоби/развлечение, обаче се опитвам да стана по-добър в това си хоби. същотот е като с жените, ти на тва "дранчене" дето го праиш с гаджето/жена си СЕКС ли му викаш ? колкото за добрата спортна форма, преди и след репетиция:( хихи

Редактирано от CheF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.