Jump to content
Българският форум за музиканти

Пушка за изключително грозен дивеч или новите приключения на Юзбаши


Recommended Posts

Да, защото договорът тогава им беше с Митьо Пайнера! А специално за тази песен с клипа по планета, Онбашията открадна идеята за барабаните и въпреки всичко не успя да ги изсвири както трябва!

 

Гледал съм го ве култов клип!!! Всеки трябва да го види - китариста прай соло на една скала с една каубойска шапка се едно е Ричи Самбора на скалата на "Бед ъф роузис" клипа хахахах апък барабаните са амати или някви тактони без предна кожа на касата :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я дайте линк ако го намерите, че това е нещо което трябва да се види :greenangel:

Да, ако може, дайте линк, че и на мен ми стана интересно. Не бях чувал за БГ Рок, но ако съдя по името, това ще да е някаква супергрупа :cheers:;);) . А ако мненията, които чета тук са обективни и нетеденциозни... просто нямам думи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 билета при цена 10 лева?! С Д2 и Обратен Ефект?! Тук има нещо...  :headbang:  Или е липсвала реклама, или тези БГ Рок наистина са печално известни...

 

Ако се реалзира този концерт в Пловдив, отивам при кмета и му пукам каската...

Незная за Пловдив но същият концерт трябваше да се състои в София зала Универсяда на 11.05. До колкото знам концерт не е имало, нали се сещате заради кой... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спомням си че веднъж Бай Иван каза - Ако седна да свиря сериозно ще ги сложа в малкия си джоб всичките звезди на повечето аз съм им дал хляба в ръце а те ме прецакват.... но сега като запишем 1 -2 нови песни ще видят...Това е откъс от сатиричното произведение '' Бай Иван Лазаров Юзбаши в шоубизнеса".Не се смейте колеги все пак трябва да има с кого да се забавляваме.Има още трима такива кандидат лауреати но за тях друг път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СтандАрт Събота, 2 Юли 2005 

 

Футболист възпя “Левски”

Контузия венча Иван Лазаров с рока

 

Общото между създателя на "БГ Рок" Иван Лазаров и Хулио Иглесиас са страстите към футбола и музиката. Испанецът е ритал в "Реал Мадрид", а нашенецът е бил юноша на "Левски", тренирал е с Наско Сираков и Боби Михайлов. Веднъж на мач с "Локо София" влиза в сблъсък и чупи глезен. Лежи 58 дни в гипс и решава да се занимава с музика. И избира нейния буен вариант в лицето на рока. Едно от последните му и най-скъпи творения е "Левски - сините в атака". Това е типична хард рок песен с характер на химн и желание за победи. Тя е програмното парче в новия албум на "БГ Рок" "Да обгърнем света". За реализирането на албума Лазаров е особено благодарен на ръководството на ФК "Левски". Албумът е посветен и на "Дийп пърпъл". За това представянето му в зала 1 на НДК на 5 юли ще уважи Глен Хюз - един от вокалистите на легендарната банда. Той пристига със собствената си група. В шоуто се включват още Янка Рупкина, Анита Кристи, балет, има и изненади. След това Хюз и "БГ Рок" се изнасят на 7 юли в Панаирна палата 6 в Пловдив и на 9 юли в Летния театър на Варна. Към всеки закупен билет на трите концерта върви подарък и дискът с новия албум на "БГ Рок". Иван Лазаров е носител на единствения у нас "Златен рок Орфей" през 1992 г. в Благоевград. След това фестът е прекратен поради смъртта на организатора Генко Генков. Там Иван го изкарват роднина на македонския фолк певец Володя Стоянов поради външна прилика. Иначе в София Лазаров е организатор на феста "Джулая". Сред най-ценните му призове е награда в Женева от анти СПИН фондацията на Елтън Джон с клипа It's Time.

 

оригинал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Мале мале малееее.....ако беше станал футболист тоя щеше да провали отборчето :killyou: .Горкия...няма да забравя веднъж (понеже за кратко се докоснах до изкуството на звездата) на репетиция - дроби картофи и не може да се ориентира какво става, губи първото време, започва да прави някакви странни физиономии, да се чуди.Спира, Фърли палките и вика "Ае бе момчета а свирете да му се невиди" и почва да тропа нещо и да брои...

Еххх весело беше тогава! :headbang:

Редактирано от martist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дебелия с брадата и плюшеното синьо панталонче от пердетата на някое соц.кино.

Добре че не са му хванали ходилата да се види сабото :headbang: така ли се казваше на белите лекарски чехли с малки дупчици...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.