Jump to content
Българският форум за музиканти

Пушка за изключително грозен дивеч или новите приключения на Юзбаши


Recommended Posts

Аз не познавам този човек и не взимам отношение към тези неща, щот` малко ставаме като копривщенските свахи; единствената ми забележка е, че досега не бях чувал такова изпълнение на Smoke on the water;в дръм партията на Пейс първо се включваше фусът /ако си спомняте/, след това - соло барабана; а Лазаров вместо барабан използва касата и звучеше, меко казано странно... :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе как може да ходите на такъв концерт където свирят БГ РОК.Първо какво можете да научите от тези музиканти,второ аз ходя на концерти където музикантите имат понятие от музика .Вземете група ТЕ убийственни музиканти ,всяка седмица свирят в бек стейж,това е групата която си заслужава да се види.А за въпросния човек не искам да коментирам ,първо не го познавам второ като им гледах плаката днес ,музикантите ми преличат на някакви бачкатори в кремиковци , а музиката я имат за удоволствие

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя пич дали може да ми открадне едно бас4е те са лесни пък и нямам особени предпочитания квото земе.......... па ние се разберм с него ко ще намаже:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юз е част от музикантския фолклор. Всяко поколение си има по един такъв или подобен нему в нещо си. Младите сигурно не помнят Пейо, ама Пейо в сравнение с Юз си беше пич и като характер и като вдигач на шум. :( Хан Соло - прав си да се възмущаваш, ама от Юз има полза, 'щото ако не познаваме грозното, как бихме могли да разбереме кое е красиво? Той се явява като коректив, като критерий за голямо НЕ, за отрицание на пошлостта и хипер дебелоочието да застанеш пред хората и да кажеш, че Глен е дошъл заради аматьорския ти опълченски отбор, които изнасилва инструментите в желанието си да възпроизведе музика... :D На Юз не може да му се отрече, че е нагъл, напорист, безочлив нагаждач, който се пазари като квартален зарзаватчия и накрая все пак успява да се уреди. Не е виновен той, а тези, които го пускат да цапа сцената преди Глен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради десетилетия наред затвърждаване на постановката дясна-ръка-на-фуса-лява-на-барабанчето-за-райд-и-брейкове-не-сме-чували. :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юз е част от музикантския фолклор!!!!!!!!!!!!!!!

Вярно е,много си прав imperor,обаче:

1.Нормалните хора трудно правят разлика между музикант-виртуоз и музикант-измамник,тук границата е много тънка,за повечето той е просто музикант,колкото и парадоксално това да звучи за всички останали колеги.

2."-Абе има един там от ваште...........",демек всички под един знаменател,да ама аз не искам да ме поставят редом с фолклорното величие,защото нямам нокът на малкия пръст да деля на четири Русенското с думите:Мезете пичове!,досеганикой не ме е видял да си бъркам в ушите,и след това да слагам в уста поредната потна семка,на нося панталон ушит от старо плюшено перде и т.н. мога да продължа до утре.

3.Обикновено където мине Юз,след това никой не ще и да чуе ,за концерти,спонсорство и т.н.,спомням си как си беше изпросил пералня от накаква фирма.

4.За незапознати(каквото е болшинството),докато разберат за какво явление става дума-вече са изгорели!

5.Пейо поне се къпе редовно,това донякъде компенсира липсата на талант,в неговия случай!

Аз казах!

:) ХАУ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юз е легендарна личност. Тези, които са виждали как изкопава ушното си съдържимо с нарочно дългия нокът на малкия си пръст и после го депозира в устата, знаят за какво става въпрос.

 

Друг легендарен елемент от житие-битието на Юзбаши са небезизвестните "четириоли", но не ми се приказва за него повече, щото просто не си заслужава хабенето на форумни и мисловни ресурси. ХанСоло е много прав, че всички трябва да се чувстваме обидени, че такива като него ги вписват в една категория с нас.

 

Хубавото в случая е, че вече не остана човек, който да не е наясно каква жалка гледка са цялата компанийка на Юзбаши, братовчед му Митьо Атлантика и т.н. и съответно никой не им се връзва.

Хахахахха!

Абе този наистина ли е толкова зле? :happy: Никога не съм ги слушал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.